VNITŘNÍ ALCHYMISTA
workshop Movement Medicine

s DAVIDEM MOONEY
6.-8. března 2020, Brno

Movement Medicine je taneční praxe, kterou se propojujeme s moudrostí života žitého ze srdce a prohlubujeme spojení se sebou, svou tvořivostí a integritou a současně oživujeme svůj vztah se životem ve všech rovinách. Vyrůstá z moudrosti domorodých šamanů i ze současných terapeutických přístupů, jako jsou Gestalt nebo výsledky nejnovějšího vývoje v neurovědách.

Vnitřní alchymista  je víkendový taneční workshop, kde můžete zkoumat sílu svého srdce, medicínu tance a alchymii léčení pomocí Movement Medicine. David vytváří velmi uzemněný, bezpečný a silný prostor, kde můžete vstoupit do kontaktu se svou tvořivostí a vrozenou schopností sebeléčení a tak vtělit a integrovat nové způsoby bytí, které jsou v lepším souladu s tím, kdo jste.

Budeme pracovat s mapami systému těla, srdce a mysli v prostoru minulosti, přítomnosti i budoucnosti za účelem vyčištění emočních bloků a sabotážních přesvědčení. Otevřeme tak cestu pro posílení vaší schopnosti být v každodenním životě přítomní a živí.

Tento workshop nabízí příležitost zkoumat vaše tzv. dubléry a závazky, které jsou s vámi v rozporu a mohou sabotovat vaši živost a pocit napojení v každodenním životě. Poté, co se dobereme této důležité moudrosti, přistoupíme k praxi procesu alchymie léčení ke transformaci těchto vzorců. Domů si také odnesete dvacetiminutovou verzi tohoto procesu jako zdroj pro svou další cestu. 

Protančíme se k ceremonii Movement Medicine pro léčení, snění a tvoření ve spojení s duší.

 Praktické informace k workshopu

CENA

workshop (pá + so+ ne)
3.300 Kč při platbě do 2.2.
3.700 Kč při platbě po 2.2.

REZERVACE MÍSTA

Rezervujte si své místo včas vyplněním přihlášky a zaplacením kurzovného

PODMÍNKY ÚČASTI

Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE.  Detaily k platbě obržíte po vyplnění přihlášky

Čas konání

pátek 6. března • 18:30 - 21:00
sobota 7. března • 11:00 - 18:00
neděle 8. března •  10:00 - 17:30

Místo konání

tělocvična Pod Hradem
Údolní 3, Brno

BONUS - 15 % sleva 
V Brně se letos v březnu scházejí dva taneční víkendové workshopy, s Davidem Mooney (Movement Medicine) a s Jasonem Rowe (5 rytmů, organizuje Josef Tůša). Záměrem bylo nabídnout tyto dva víkendy s delším časovým rozestupem než jen 14 dní, ale naše kalendáře nám to neumožnily. Proto jsme se společně rozhodli nabídnout slevu 15% z kurzovného obou workshopů těm z vás, kdo se chystáte dát si tohle combo se skvělými zahraničními lektory různých směrů, které jsou jiné ale mají i mnoho společného, včetně kořenů u Gabriely Roth. Info o workshopu s Jasonem Rowe najdete zde: www.5rytmu.cz

Kam dále pro více informací a inspiraci?

PROFIL LEKTORA

David je lektor Movement Medicine a kvalifikovaný psychoterapeut...

ROZHOVOR

rozhovor s Davidem Mooney exkluzivně pro Dansea.cz...

CO JE MOVEMENT MEDICINE?

Movement Medicine unikátně propojuje tanec, novodobý šamanismus, meditaci a konstelace...

Často kladené otázky

 Máte další otázky?

Veronika Živa
[email protected]
tel. +420 727 941 674

Videa 

David Mooney - o tanci (v angličtině)

O praxi Movement Medicine (s českými titulky)