MIDDLE EARTH MEDICINE

Caroline Carey je vášnivou  lektorkou a průvodkyní v oblasti tance a osobního rozvoje s více než 30ti letou zkušeností v oblasti léčení. Je akreditovanou lektorkou Movement Medicine a působí také jako šamanská léčitelka a průvodkyně. V roce 1999 absolvovala učitelský výcvik tance 5 rytmů u Gabrielle Roth. Poté se je její směřování propojilo se školou Movement Medicine, kde se podílela na dalším směřování této školy, včetně mentorování nových lektorů. V roce 2017 založila svou vlastní školu "Middle Earth Medicine", v rámci které nabízí také učednictví a výcviky.

Oficiální web Caroline Carey: www.middleearthmedicine.com

MIDDLE EARTH MEDICINE

Pokud máte zájem získat zpět svůj plný potenciál, žít jako kreativní inspirující bytost s integrovaným životním příběhem, který sdílíte a podporujete tím ostatní - pak vítejte v  Middle Earth Medicine (Medicína Středozemě), v místě, kde se můžete dozvědět o své vrozené kreativitě a moudrosti. Náš model práce používá Kolo pro návrat Duše. Je to cesta k prozkoumání archetypů a zdrojů, nástrojů a fází života. Fascinující a kreativní způsob, jak se dostat z vlastních omezení a uvést do pohybu činy, které jsou nezbytné pro růst vašeho potenciálu. Middle Earth Medicine je zvláště vhodná pro ty, kdo jsou kreativní a zároveň citliví, kdo se snaží najít svůj hlas a přítomnost ve světě.

MIDDLE EARTH MEDICINE je unikátní praxe, kterou vyvinula Caroline Carey (UK) na základě své více než 30ti leté praxe. Caroline vyrostla s láskou k divočině, přírodě, ke zvířatům a tanci. Psala poezii, příběhy a vytvářela divadlo. Jelikož nebyla akademického typu a měla vášeň pro mystérium, představivost a mýty, rozhodla se trávit svůj čas osamoceně se svými zvířaty a s vášní, kterou měla pro tanec, ať už vevnitř nebo venku v přírodě. Její představivost byla stejně divoká jako její životní styl a adaptací náboženské výchovy, na které lpěla její rodina, dokázala rozpoznat vlastní vrozené a silné spojení s Bohem / Duchem. Jako matka šesti (nyní dospělých) dětí se Caroline naučila umění hry, kreativity, vyprávění příběhů, hluboké oddanosti a bezpodmínečné lásce, které nám mateřství přináší.

Na základě těchto nástrojů a celoživotních zkušeností pracuje nyní Caroline po celém světě a nabízí své učením mnoha lidem. Je hluboce spojena s medicínou země, kde žije. Absolvovala výcviky v oblasti posvátného tance, šamanismu, spirituality a práce nazývané “Sacred Trust” a v roce 2000 také učitelský výcvik tance 5 Rytmů. Je kvalifikovanou lektorkou Movement Medicine. Absolvovala učitelský výcvik v NLP.  Ve všech těchto oblastech vyučuje již více než 20 let. Původně byla vyškolena jako herbalistka a provozovala vlastní podnik s názvem "Přírodní péče". Caroline zakusila jako herečka řadu rozličných rolí a spolupracovala na režii a editaci dokumentárních filmů a divadla, kde využívá mnoho svých dovedností. Spolu se svým manželem Benem Cole je spolu autorkou dokumentu "Talking Addiction" (“Mluvící závislost”).

Jako vášnivá učitelka nabízí již po dvě desetiletí svou vlastní inspirující práci, Middle Earth Medicine, která pomáhá druhým získat osobní posílení a svobodu. To zahrnuje hlubší spojení s oblastí animismu, spirituality, návratu duše a uzemněného přístupu k medicínským nástrojům jak těm tradičním, tak k těm moderním. Má bohaté zkušenosti v oblasti léčivého umění (herbalismus, reiki, shiatsu, poradenství, terapeutické dovednosti a šamanismus) a v rozvoji našeho spojení s přírodou a s lidskou a mimo-lidskou duší. Je oddaná své práci a nabízení podpory těm, kdo překonávají dysfunkce, trauma, závislost a zneužívání, aby posílili cítění a uvědomění Duše a nevinnosti a aby pochopili skryté a nevědomé vzorce, které mají tendenci vládnout a omezovat naše životy. Její rozsáhlé zkušenosti vycházejí z dlouholetých studií, tréninku a vlastních výzev v životě, stejně jako z jejího vlastního poslání od Ducha.

Caroline je autorkou autobiografické knihy (v češtině vydaná jako “Kruh, oheň a Fénix”) a dalších knih, ve kterých sdílí svůj příběh s mnoha lidma. Nadále sdílí své zkušenosti jak na  workshopech, tak na svém blogu a v knihách. Její poslední knihou je "Middle Earth Wisdom", která se chystá k vydání v roce 2019 spolu s přidruženými medicínskými kartami.