~ OHLASY ÚČASTNÍKŮ ~

Tanec s Mati je jako naše oblíbená kniha. Otevřeme ji, ovoníme, ošaháme a nemůžeme ji odložit, i když už jsme úplně vyčerpaní. Chvíli se cítíme smutní a u příběhu pláčeme, někdy nás hlavní hrdin(k)a rozčílí, a jindy s ní(m) cítíme soucit a pochopení... čteme dál, protože nás to baví. Baví nás pocity, které při čtení prožíváme, ty rozervané i poklidné, bez rozdílu. Jen při tanci s Mati je ten příběh náš. Baví nás být hlavní(m) hrdin(k)ou svého vlastního života plného překvapení a hloubky. A  tak jako oblíbenou knihu, nosíme své vlastní tělo s úžasným příběhem stále s sebou.

~ Zuzka, workshop Poklady Srdce s Mati Engwerda

S Mati je otevírání se sobe tak krásné a pestré, vede nás neskutečným množstvím různých situací a my získáváme hojnost cest sami k sobe, z různých úhlu, z různých energetických zákoutí. V kolektivu jiných tanečníků jsem cítila obrovskou podporu, že na "to" nejsem sama.  My vsichni hledame, a nacházíme a nevíme a nerozumíme a zase hledáme...cítila jsem se, i když jsem tam nikoho neznala, jak blízko ke všem díky tanci mám..

~Markéta, workshop Poklady Srdce s Mati Engwerda

 

K Pokladům srdce se diky Mati a podrory všech tanečníků každý den vracím...stále si v sobě nesu Matinu lehkost,odevzdanost přirozeného plynutí....mé srce jásá naplněno všemi prožitky z tance,i když byly v některých chvílích silně emoční.Citím se vyrovnaněji sebevědoměji a celistvěji tančím-li ke svému nitru.... 

~ Jana, workshop Poklady Srdce s Mati Engwerda
 

 

Po taneční dílně s Caroline jsem jiná, nová, transformovaná a přitom vnímám, že je to pouhý začátek toho všeho nového, co je pro mě utkáno. Jsem v srdci, harmonii a s velkou důvěrou v život i sama sebe v teď a tady vykonávám první krůček ke zhmotnění svého snu.

~ Anička, workshop Snící Žena s Caroline Carey

 

Když tančím s Movement Medicine, pokaždé cítím tu úžasnou medicínu, která mi jde až pod kůži, přímo do Bytí. Tanec mě opět postavil na nohy, zpět do mého středu… Tanečnice ve mně cítí, vidí a následuje svou cestu jasně, pevně. S každým pohybem přestříhávám nitky k věcem, které mi neslouží… Cítím úlevu, otevírám nový prostor a zažehuji novou jiskru v každé buňce, díky Caroline! "

~ Zuzana Šubrtová, workshop Meta Magic s Caroline Carey

Susannah je má milovaná učitelka, jejíž učení je ukotveno v její osobní hluboké moudrosti, upřímnosti, lásce k životu, k lidem, k Zemi a v integritě, kterou považuji v dnešním světě za výjimečnou. Pomáhá s velkým entuziasmem každému, aby objevil svého vnitřního tanečníka i hudebníka a navrátil se ke spojení se svým srdcem, k důvěře v sebe, ve svůj vlastní tanec a v nenahraditelnou hodnotu toho, čím každý můžeme přispět k blahu všech bytostí. Její vedení je směsí síly, jemnosti, hluboké intuice a velké přesnosti. Je opravdovou radostí a dobrodružstvím být jejím “studentem”.

~ Kateřina, workshopy Susannah Darling Khan

Tanec jako krasny cisty druh terapie...mam neustale hlavu plnou ruznych myslenek, je jich spousta, ktere ani nevypovidaji o tom, kym jsem nebo bych chtela byt...pri tanci ma mysl neni schopna mi zahltit mysl myslenkami, ktere jsou nevyzivujici, protoze moje telo tanci a projevuje se, telo je stastne, vesele, moje mysl at prijde s jakymkoliv napadem me o to stesti pripravit, nema sanci vyhrat, protoze telo a radost z volneho pohybu nejde zmanipulovat, je to cista forma jak se spojit s dusi, delo, ktere je vesele a projevujici se se spoji s nami, s nasim nitrem, a my najednou slysime hlas ktery vychazi z nas...diky tanci se o sobe hodne ucim..

~ Markéta Rose, workshop Poklady Srdce s Mati Engwerda

Tanec mi nesmirne pomaha na dusi i na tele. Vsechny probehle akce, ktere jsem se ucastnila mely pro me velky vyznam. Nedokazu konkretne popsat, co presne se stane. Jen vnimam, ze neco ve mne se meni. Celkove citim vetsi radost i silu v zivote a do zivota. Co se tyce seminare Snici zena: Hodne jsem si uvedomila - Jsem rada, ze jsem zena. Mela jsem dojem, ze je jednodusi v teto spolecnosti byt muz. Ted - hodne mam v sobe, ze je to krasa byt na svete jako zena. Jak se mluvilo o konkretnich krocich, aby se uskutecnil sen. Ja jsem uz nejake kroky podnikla jeste pred seminarem a po nem jsem v tom pokracovala a verim, ze dal budu pokracovat. Je u me asi mnoho rovin "Snu", ktere bych rada uskutecnila. Ty kroky, ktere se tykaji moji osoby udelam maximum. Zvlaste po tanci s Caroline citim velkou silu kroky udelat. Jeste jednou - moc dekuji a tesim se na dalsi setkani v tanci.

~ Eva, workshop Snící Žena s Caroline Carey

Pro koho je tanec součást jeho života a v skrze něj si už ledacos objevil, pod jemným a přirozeným vedení Mati určitě najde další poklady.

A pokud zatím tančíte jenom nesměle a nejradši když se nikdo nedívá, vězte, že s ní do tance opravdu "vejdete", ani nebudete vědět jak

~ Renata, workshop Poklady Srdce s Mati Engwerda