Poklady srdce 2- Jízda na Tygrovi (dílna)

POKLADY SRDCE 2

JÍZDA NA TYGROVI
WORKSHOP S MATI ENGWERDA

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA V LEDNU 2016
AKTUÁLNÍ AKCE NAJDETE ZDE:


KALENDÁŘ AKCÍ

Často kladené otázky

Je tento workshop pro každého?

Wokshop je určen pro každého, kdo cítí touhu po svobodném pohybovém projevu a práci na sobě, bez ohledu na předchozí zkušenosti s tancem, pohlaví, věk, tvar fyzického těla, společenské, kulturní a názorové pozadí.

Co si vzít na tanec s sebou?

Oblečení, které vás nijak nebude omezovat v pohybu, a ve kterém se cítíte dobře a zároveň pohodlně, nejlépe ve více vrstvách, které se dají v případě potřeby odkládat. Obuv: tančíme naboso, popř. v měkké taneční obuvi, abychom měli co nejpřímější kontakt se zemí. Uzavřenou láhev na vodu. Na dílny doporučujeme šátek či deku na sezení. V případě, že bude třeba si na dílnu přinést ještě něco dalšího, budete upozorněni v informačním e-mailu před dílnou.

Mohu přijít i bez předchozí zkušenosti s tancem?

Ano, není nutná žádná předchozí zkušenost s tancem. Pokud vás tanec láká, přijďte, i pokud si třeba myslíte, že tančit “ neumíte” a že máte obě nohy levé 🙂 Nikdo Váš taneční projev nebude posuzovat, ani se nebudeme učit žádné sestavy a taneční kroky. Budete jemnými instrukcemi a doporučeními vedeni k tomu, jak probudit tanečníka, který už je uvnitř vás.  Přijďte se přesvědčit na vlastní “kůži”, že “ Kdo má tělo, je tanečník” ( Gabrielle Roth)

Zvládnu tančit několik dní po sobě?

Tanec 5 rytmů a tanec Movement Medicine není o fyzickém výkonu, každý má možnost se pohybovat dle svých fyzických možností. Na delších dílnách procházíme dynamičtějšími a klidnějšími fázemi, tanec plyne na vlnách, a je úžasný zážitek naučit se odpočívat také v pohybu, a zakusit, jak nás může pohyb vyživovat, čím déle tančíme, a jak se naše případná únava, když ji přijmeme, může proměnit v novou energii, nehledě na naše očekávání a na to co ze své předchozí zkušenosti známe.

 

Můžu se účastnit i s fyzickým omezením?

Tance se můžete účastnit i s dočasným či trvalým omezením fyzického pohybu. Tento druh tance není o výkonu ani o opakování přesně daných pohybových prvků, budete mít prostor naslouchat  fyzickým možnostem svého těla a zapojit se i s případnými fyzickými limity.

Nejsem příliš pokročilého věku pro tanec?

Budete mít možnost tančit svým vlastním tempem, které je Vám přirozené. Věkový rozsah tanečníků na workshopech Dansea byl zatím 0-76 let … a budeme rádi, když se tato věková škála bude rozšiřovat 🙂

 Máte další otázky? 

Veronika Živa
[email protected]
tel. +420 727 941 674

Pokud mě na tel. nezastihnete,
napište sms, ozvu se vám zpět.