ŠAMANSKÉ ORÁKULUM
brána do spirituálního světa
workshop s Caroline Carey
16. - 18. března 2018,  PRAHA 

Šamanská cesta je starodávná praxe, která nás propojuje se spirituálním světem.

Tato praxe, často používaná při léčení, extatickém tanci a při rituálech návratu ztracených částí duše, nabízí způsob, jak v každodenním životě požádat o vedení a podporu a propojit se s duchovním světem silových zvířat, průvodců, spojenců a ochránců.

Naučíte se vstupovat do “jiných” světů pomocí axis mundi, osy světa, a naučíte se interagovat s tím, s čím se tam potkáte, pohybovat se s tím, vtělovat moudrost, informace a hlubší propojení s duchovními průvodci a ochránci, učiteli a silovými zvířaty.

Jako portál do spirituálního světa použijeme svou představivost a tam pak začneme vnímat další světy a propojovat se s nimi, mimo jiné i za použití mýtů a vnitřního vedení svého srdce. Začneme si představovat neobyčejnou realitu a vize toho, co se učíme očekávat vidět, což je zpravidla něco archetypální a nelineární povahy. Naše představivost poskytuje šamanské cestě prostor, který nám může pomoci interpretovat zprávy, které dostáváme. To nám dává možnost vyjasnit si obrysy tohoto prožitku, zapsat si je, nakreslit, zachytit ve výtvarném díle nebo v poezii.

Stáváme se vypravěči svých vlastních vizí.

To, co obdržíme pak můžeme přenést do své “běžné” reality a ztělesnit své sny zde na zemi. Tento přístup staví na práci s tělem a při této konkrétní příležitosti budeme využívat tance a pohybu a pracovat také vsedě nebo vleže. Může se stát, že budeme mluvit nebo zpívat, vyprávět příběhy a hledat novou poezii.


Během šamanské cesty zažíváme změněné stavy vědomí, které naše vědomí rozpínají mnoha směry. Jeho rozšiřování má za cíl zahrnout nejen náš obvyklý stav, který vnímáme jako běžný, ale i pochopit na mnohem hlubší úrovni potenciál metaforického, uměleckého a kreativního přístupu. Můžeme se naučit “vidět” různými způsoby vzorce, které v životě používáme, své návyky i způsoby vztahování se ke světu a bytí ve vztazích. Učíme se chápat věci zcela novým způsobem a interpretovat je tak, abychom v životě prožívali více vášně, smyslu a autentičnosti.  

 Praktické informace k workshopu

CENA WORKSHOPU

workshop (pá+so+ne): 
3.400 Kč (platba zálohy do 1.2.2018)
3.700 Kč (platba zálohy po 1.2.)

REZERVACE MÍSTA

Rezervujte si své místo včas vyplněním online přihlášky a zaplacením zálohy kurzovného. (detaily k platbě obržíte e-mailem)

CENA VEČERA

pouze páteční otevřený večer:
550 Kč

PODMÍNKY ÚČASTI

Workshop je otevřen pro každého bez ohledu na předchozí zkušenosti s tancem. Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE. 

ZVÝHODNĚNÁ CENA

Využijte výhodnou cenu workshopu při včasné platbě zálohy do 1.2. 2018. Ve vyjímečných případech (studenti) nabízíme individuální slevy.

DARUJTE TANEC

... nebo se nechejte obdarovat:)
nabízíme Dárkové poukazy  na workshopy a otevřené večery

Čas konání

pátek 16. března • 19:30 - 22:00
sobota 17. března • 11:00 - 18:00
neděle 18. března •  10:00 - 17:00

Místo konání

Taiji akademie
 Tj Sokol Vinohrady, 3. patro
Polská 1, Praha
www.taiji.cz

Kruh ohen Fenix - obálka knihy Caroline Carey

Doporučujeme knihu Caroline Carey

"Kruh, Oheň a Fénix. Cesta tančícího bojovníka"

touto knihou prostupují myšlenky o tom, jak se můžeme rozvíjet a nechat si narůst pomyslná křídla a zanechat za sebou vše, co nám již k ničemu neslouží.  Caroline citlivě a poeticky uvádí čtenáře do toho, co v průběhu času nejspíše upadlo v zapomění. Jde o znovuprobuzení, aby si uvědomili svou pravdu, a o připomenutí své vlastní nevinnosti a smyslu duše. Věří, že my všichni jsme tu od toho, abychom naplnili právě smysl své duše. Prvním krokem je vědět, kdo jsme. Tím druhým je ujasnit si, o čem je závazek a následovat svou vášeň …

Na akci bude možnost knihu také zakoupit. 

Caroline Carey

O lektorovi

Caroline Carey se u svých učitelů učila práci se šamanskými cestami, které nyní používá při tanci i léčeních, při hledání částí ztracené duše a při procesu Mandorly. Šamanské cesty představují i základ její vlastní cesty, charakterizované silným propojením s animismem a cestou šamana. Jejími učiteli v této oblasti byli mimo jiné Chris Luttichau, Bill Plotkin, Jonathan Horowitz, Simon Buxton a učitelé z asociace Sacred Trust. Její zkušenosti zahrnují i tanec s křováckými léčiteli v Namibii.

Kam dále pro více informací a inspiraci?

PROFIL LEKTORA

Caroline Carey je vášnivou lektorkou a průvodkyní s více než 30ti letou zkušeností ...

přejít ...

ROZHOVOR

"Svého snu se nevzdávejte!" rozhovor
s Caroline Carey

přečíst rozhovor...

Movement Medicine

více o praxi Movement Medicine

více...

Videa o Caroline Carey

Krátký dokument o Caroline Carey
Movement Medicine

"PROBUZENÍ" - filmová báseň 
Probuzení našich srdcí a mysli do divokosti přírody