workshop Přítomnost srdce s lektorem Davidem Mooney

Návrat domů do rezonance tepu Tvého vlastního srdce, uctění moudrosti, vášnivosti, síly, citlivosti a medicíny srdce.

PŘÍTOMNOST SRDCE
workshop Movement Medicine
s DAVIDEM MOONEY
15.- 17. března 2019, Brno

Vrať se domů do svého srdce. Dopřej si čas na to, abys uctil cestu svého srdce. Naslouchej moudrosti svého srdce a dovol tomuto snícímu srdci, aby ve tvém životě otevřelo nové cesty možností.

Tvé mimořádné srdce vykoná 100 000 úderů denně a vytváří elektromagnetické pole šedesátkrát silnější než mozek. Je sídlem emoční inteligence a empatie a otevírá nás naší citlivosti a síle, naší lidskosti, lidskosti vůči druhým a samotnému jádru života na všech úrovních. Je branou k lásce, smutku, léčení a snění. Toto srdce už pravděpodobně bylo zlomené - možná dokonce mnohokrát. Nyní máš příležitost na začátku roku uctít cestu, kterou tvé srdce ve tvém životě šlo, dovolit mu cítit a naslouchat jeho učení.

Budeme tančit, přítomni všemu, co se v našem srdci, našem učiteli, objeví. Dovolíme si pustit dovnitř světlo. Tak posílíme svou kapacitu k propojení, plynutí a přítomnosti ve svém životě. Žijeme v náročné době, která nás na individuální i na kolektivní úrovni vybízí k tomu, abychom se potkávali s momentálními hranicemi svých možností a schopností. Zdá se, že neduhem naší doby je oddělenost. Jak se s nároky doby, v níž žijeme, vyrovnávat v přítomnosti otevřeného srdce? Jak zůstat uzemnění a v  pocitu bezpečí, při tom všem, co se děje v nás a ve světě? Jak naklonit své srdce ke slunci a otevřít jej sluneční záři toho, co milujeme? Jemné, silné a jasné praxe, které nabízí Movement Medicine, mohou prohloubit a posílit naši schopnost tančit se životem, ať je počasí jakkoli bouřlivé. Je to příležitost dát svému vlastnímu kruhu zdroje a sílu a znovu se naladit na resonanci vlastního srdce a na moudrost v něm ukrytou. Tím podpoříte svou kapacitu k bytí “tady”, vyvěrající z vás samých ve vztahu k ostatním a k výzvám, darům a bytostné nepředvídatelnosti, které s sebou přináší život. Díky této inspiraci a podpoře tance získáváme hlubší porozumění jazyku srdce a učíme se být plněji naživu a bděle naslouchat bubnování tohoto neobyčejného učitele.      

Ať už jsi zkušeným tanečníkem nebo začátečníkem, opustíš sál se sadou jednoduchých, praktických a užitečných cvičení k pěstování zahrady tvého života.

Dílna je vedená v angličtině s tlumočením do češtiny

 Praktické informace k workshopu

CENA

workshop (pá + so+ ne)
3.300 Kč při platbě do 10.2.
3.700 Kč při platbě po 10.2.
jen páteční večer: 500 Kč

REZERVACE MÍSTA

Rezervujte si své místo včas vyplněním přihlášky a zaplacením kurzovného

PODMÍNKY ÚČASTI

Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE.  Detaily k platbě obržíte po vyplnění přihlášky

Čas konání

pátek 15. března • 18:30 - 21:00
sobota 16. března • 11:00 - 18:00
neděle 17. března •  9:30 - 17:30

Místo konání

tělocvična Pod Hradem
Údolní 3, Brno

Kam dále pro více informací a inspiraci?

PROFIL LEKTORA

David je lektor Movement Medicine a kvalifikovaný psychoterapeut...

ROZHOVOR

rozhovor s Davidem Mooney exkluzivně pro Dansea.cz...

CO JE MOVEMENT MEDICINE?

Movement Medicine unikátně propojuje tanec, novodobý šamanismus, meditaci a konstelace...

Často kladené otázky

 Máte další otázky?

Veronika Živa
[email protected]
tel. +420 727 941 674

Videa 

David Mooney - o tanci (v angličtině)

O praxi Movement Medicine (s českými titulky)