ORÁKULUM TĚLA

workshop s Caroline Carey
12. - 14. dubna 2019,  PRAHA 

Staň se orákulem své vlastní moudrosti.

Kým se staneme, když sami sobě dáme svolení promluvit? Co se stane, když se moudrost v našem nitru projeví s takovou silou, že ji již nemůžeme ignorovat? Jsme schopni si natolik důvěřovat, abychom se obrátili na vnitřní vedení a vnesli to, co víme, do světa?

Pokud jsme opakovaně zažívali utrpení a výzvy, zklamání a dysfunkci, můžeme skončit schovaní ve své “ulitě”. Svázáni studem si přestaneme důvěřovat a začneme se bát vlastní síly. V takovém místě je náš oheň a naše vášeň potlačena a naše schopnost promluvit je - až bolestivě - omezena.

Na workshopu budeme tančit s orákulem svého těla, srdce a mysli, abychom se osvobodili z pout, která nás svazují. Budeme následovat vedení svého těla do archívu osobní historie, protančíme se přetrvávajícími traumaty a dysfunkcí, budeme čistit řečiště životní síly - viditelnou tvář Ducha, který je v nás i kolem nás.

Caroline podpoří každého tanečníka při této práci držením prostoru a provázením, které nám pomůže se krok za krokem propojit se svým tělem a středem při cestě skrz jakoukoli rezistenci či omezení. Dojdeme do místa hlubokého transu, místa, kde můžeme nabýt vědomostí, potřebných pro náš přítomný a budoucí život. Budeme tančit, sdílet svou moudrost a psát. Budeme mluvit o tom, o čem se dříve mluvit nesmělo, a nacházet léčivé zvuky ve vlastním nitru. Tak budeme odklízet zbytky starých příběhů, uvolňovat svůj hlas, a nakonec tak najdeme cestu ke svobodě svého pravého já.

 Praktické informace k workshopu

CENA WORKSHOPU

workshop (pá+so+ne): 
3.400 Kč (platba zálohy do 1.3.)
3.700 Kč (platba zálohy po 1.3.)

REZERVACE MÍSTA

Rezervujte si své místo včas vyplněním online přihlášky a zaplacením zálohy kurzovného. (detaily k platbě obržíte e-mailem)

CENA VEČERA

pouze páteční otevřený večer:
550 Kč

PODMÍNKY ÚČASTI

Workshop je otevřen pro každého bez ohledu na předchozí zkušenosti s tancem. Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE. 

ZVÝHODNĚNÁ CENA

Využijte výhodnou cenu workshopu při včasné platbě zálohy do 1.3. 

DARUJTE TANEC

nebo se nechejte obdarovat!
nabízíme Dárkové poukazy  na workshopy a otevřené večery

Čas konání

pátek 12. dubna • 19:30 - 22:00
sobota 13. dubna • 11:00 - 18:00
neděle 14. dubna •  10:00 - 17:00

Místo konání

Taiji akademie
 Tj Sokol Vinohrady, 3. patro
Polská 1, Praha
www.taiji.cz

Kruh ohen Fenix - obálka knihy Caroline Carey

Doporučujeme knihu Caroline Carey

"Kruh, Oheň a Fénix. Cesta tančícího bojovníka"

touto knihou prostupují myšlenky o tom, jak se můžeme rozvíjet a nechat si narůst pomyslná křídla a zanechat za sebou vše, co nám již k ničemu neslouží.  Caroline citlivě a poeticky uvádí čtenáře do toho, co v průběhu času nejspíše upadlo v zapomění. Jde o znovuprobuzení, aby si uvědomili svou pravdu, a o připomenutí své vlastní nevinnosti a smyslu duše. Věří, že my všichni jsme tu od toho, abychom naplnili právě smysl své duše. Prvním krokem je vědět, kdo jsme. Tím druhým je ujasnit si, o čem je závazek a následovat svou vášeň …

Na akci bude možnost knihu také zakoupit. 

Caroline Carey

O lektorovi

Caroline Carey se u svých učitelů učila práci se šamanskými cestami, které nyní používá při tanci i léčeních, při hledání částí ztracené duše a při procesu Mandorly. Šamanské cesty představují i základ její vlastní cesty, charakterizované silným propojením s animismem a cestou šamana. Jejími učiteli v této oblasti byli mimo jiné Chris Luttichau, Bill Plotkin, Jonathan Horowitz, Simon Buxton a učitelé z asociace Sacred Trust. Její zkušenosti zahrnují i tanec s křováckými léčiteli v Namibii.

Kam dále pro více informací a inspiraci?

PROFIL LEKTORA

Caroline Carey je vášnivou lektorkou a průvodkyní s více než 30ti letou zkušeností ...

přejít ...

ROZHOVOR

"Svého snu se nevzdávejte!" rozhovor
s Caroline Carey

přečíst rozhovor...

Movement Medicine

více o praxi Movement Medicine

více...

Videa o Caroline Carey

Krátký dokument o Caroline Carey
Movement Medicine

"PROBUZENÍ" - filmová báseň 
Probuzení našich srdcí a mysli do divokosti přírody