JAK TANČIT A MANIFESTOVAT VÁŠEŇ NAŠÍ DUŠE?

Přednáška Caroline Carey
Maitrea, PRAHA, Týnská ulička 6

11. SRPNA 2016, 18:00- 21:00

Caroline Carey

Caroline je lektorkou Movement Medicine působící po celém světě, spisovatelkou, autorkou čtyř publikovaných knih (v angličtině), praktikující šamankou, matkou 6 dětí, babičkou.

Během večerní přednášky budeme mít možnost tuto kreativní a inspirativní ženu a její cestu blíže poznat. Caroline bude mluvit o tom, jak nevzdávat svou vášeň, jak s ní tančit, ztělesnit a vnést ji do fyzické manifestace ve světě, bez ohledu na výzvy, které nám život přináší. Caroline je inspirací pro ostatní, jak nedovolit limitům a omezením řídit náš život. Jako matka šesti dětí (a svého času matka samoživitelka) s minimální finanční i jinou podporou ví, jak snadné by mohlo být vzdát se své vlastní vášně. Nehledě na všechny výzvy, včetně prvního mateřství v 16 ti letech, dovolila růst tomu, co bylo její vášní, což nyní pozitivně ovlivňuje spousty dalších lidí.   

Budeme mluvit o tanci, o potřebě tančit a být více propojeni s naším tělem a srdcem. O meditaci, pohybu, a o tom, jak žít šťastnějsí a zdravější život skrze vnesení “medicíny pohybu” do našich životů. Součástí přednášky je také “ Šamanské cestování” k posílení spojení s naším pravým já, naší nevinností a účelem Duše, ke kterému jsme se narodili.

 

Může být náročné uchopit svou osobní sílu bez podpory. Jemné, soucitné a věcné poznámky Caroline o osobní síle, která sídlí hluboko v nás, poskytuje motivaci, abychom nehledě na výzvy a dysfunkce akceptovali svou cestu, mluvili otevřeně ze srdce a poznali se na té nejhlubší, nejzákladnější rovině.

Na přednášku navazuje intenzivní taneční workshop s Caroline Carey “SOUL ACTION” , 12. - 14. srpna 2016 v Praze. 

 Praktické informace

CENA VEČERA

350 Kč, platba v hotovosti na místě 

DATUM KONÁNÍ

11. srpna 2016, 18:00- 21:00

MÍSTO KONÁNÍ

MAITREA, Týnská ulička 6, Praha

Kam dále pro více informací a inspiraci?

PROFIL LEKTORA

Caroline Carey je vášnivou lektorkou a průvodkyní s více než 30ti letou zkušeností ...

přejít ...

ROZHOVOR

"Svého snu se nevzdávejte!" rozhovor
s Caroline Carey

přečíst rozhovor...

WORKSHOP SOUL ACTION

víkendový taneční workshop s Caroline Carey

více...

Videa o Caroline Carey

Krátký dokument o Caroline Carey
Movement Medicine

"PROBUZENÍ" - filmová báseň 
Probuzení našich srdcí a mysli do divokosti přírody