Mandorla Magic
Posvátný tanec naší Duše

2.-4. února 2024

s CAROLINE CAREY (UK)

Hluboce účinný způsob, jak osvětlit náš největší dar. Podstatu, s níž jsme se narodili.

Budeme pracovat silou svátku Imbolc a novými začátky, abychom si připomněli potenciál v nás, zaseli semínka obnovy a tvořili z místa možností a oživení poslání, které každý z nás neseme.

„A oheň a růže jsou jedno.“ ~ T. S. Eliot

Najděte mír ve svém rozhodování
Uvolněte úzkost a zbytečné drama
Objevte jasnost ve svých volbách
Prohlubte své porozumění poslání a povolání
Prohlubte kvality milosti a klidu

 

Mandorla

Mandorla je známa jako „Vesica Piscis“, posvátný prostor naší duševní práce. Když stojíme na tomto místě, máme schopnost proměnit to, co bylo kdysi prokletím, v mocnou medicínu pro duši.
Mandorla – starověký symbol pro celistvost a rovnováhu – ztělesňuje starobylé tajemství Květu života, posvátné geometrické formy. Symbolizuje rozhraní mezi duchovním a hmotným světem. Jakmile pochopíme, jak jsme se od sebe oddělili, můžeme začít cestu znovuspojení. To snižuje jakoukoli úroveň disociace, neukotveného chování a nepohodlí konfliktu. Jedná se o spojení ducha a hmoty, stejně jako zkoumáme spojení duše a zdravého ega. Jedno nemůže být celistvé a vtělené bez druhého.

Caroline-dancing-320x200

Během tohoto workshopu využijeme nástroje vědomého tance, kreativity, pohybové meditace a práce s konstelacemi k zapojení se do kouzla Mandorly. Budete zkoumat konflikt setkání se svými “core-wounds” ve vztahu k vašim aspiracím, a vytvářet autentické a integrované posílení. S podporou skupiny, procesu konstelace, vedením Caroline a rytmem bubnu vstoupíte do prostoru Mandorly, což vám umožní, aby na vás zapůsobila svým kouzlem, přinesla bohatství moudrosti a nových vhledů.

 Praktické informace k workshopu

CENA workshopu pátek + víkend

4.600 Kč (Platba po 10.1. 2024)

3.800 Kč (early bird platba do 10.1.)

CENA otevřeného večera (pátek)

 580 Kč předem na účet do 10.1.
700 Kč převodem po 10.1. a na místě v hotovosti

REZERVACE MÍSTA

Detaily k platbě a workshopu obržíte po vyplnění přihlášky.  Storno a platební podmínky

Všichni zažíváme v určitém bodě našeho života konflikty. Zatímco je můžeme vnímat jako konflikty vně nás, pravděpodobně jsme hluboce vnitřně rozladěni.

Konflikty, které osobně poznáváme, mohou být naše mužské a ženské stránky, které nás nechávají nevyvážené a připravují nás o to, co každá může do našeho růstu přinést. Můžeme také zažívat konflikt mezi hmotou a spiritualitou, kde se tyto dvě ještě nesetkaly. To jsou některé z mnoha vnitřních konfliktů, které máme, a jsou zde také vrozené výzvy v učinění jednoduchých rozhodnutí!

Cokoliv je nevědomé, musí být přivedeno do vědomí. Prací na osobním rozvoji začínáme poznávat, co způsobilo naše zábrany, když se skrýváme a zmenšujeme náš hlas. Jakmile jsou známy a uznány, můžeme začít cestu přijetí, hledání nových způsobů bytí a nových způsobů, jak se ukázat, kým opravdu jsme.

Tento workshop vám pomůže odhalit tyto konflikty, uznat je, přijmout je, být s nimi kreativní, abyste mohli uvidět kořen příčin a začít hledat inspirující způsoby, jak provádět změny.
Toto rozvinutí vede k posílení, činí vás více vědomými návyků a vzorců, které vás mohou snižovat, a přináší způsob, jak postupovat vpřed s odvahou a sebevědomím a přinést svou vlastní hodnotu plně do komunity.

Klíčem k transformaci destruktivních následků konfliktu v život potvrzující výsledky spočívá v tom, jak se vztahujeme k napětí mezi protiklady. Když dokážeme udržet napětí uvnitř sebe, snášet bolest, krásu a teror, který to přináší, přivedeme tyto dva protichůdné prvky dohromady a vytvoříme prostor, ve kterém lze rozkol mezi nimi vyřešit a využít pro pozitivní účely. Tento prostor nazýváme „Mandorla“.

Předchozí zkušenost s naší prací a tancem není podmínkou. Zváni jsou všichni. Tlumočení do češtiny zajištěno.

Caroline-trees-and-wind-300x170-landscape

Caroline Carey nabízí práci Mandorly více než deset let a je facilitátorkou vědomého tance přes 25 let. Má vrozené pochopení síly polarity. Je mentorkou conscious embodiment a spiritual mentor, spisovatelkou a mnohonásobnou babičkou.

Middle Earth Medicine nám připomíná, že jsme zde, abychom sloužili většímu dobru a tyto potřeby naplňujeme tak, že jsme ve společenství s druhými spíše než v izolaci.

Pojďme spolu tančit, setkat se, sdílet příběhy a pozvat novost roku, aby začala svou tvůrčí cestu skrze nás.

Více o Caroline Carey

PROFIL LEKTORA

Caroline Carey je vášnivou lektorkou a průvodkyní s více než 30ti letou zkušeností ...

více ...

ROZHOVOR

"Svého snu se nevzdávejte!" rozhovor  s Caroline Carey

celý rozhovor...

MIDDLE EARTH MEDICINE

Je unikátní praxe, kterou vyvinula Caroline na základě své více než 30ti leté zkušenosti.

více...

Čas konání

 pátek  2.2.  • 19:15 - 21:45 
sobota 3.2. 11:00 - 18:00
 neděle 4.2.• 10:00 - 17:00

Místo konání

Taiji Akademie
Polská 2400/1a, Praha
3. patro budovy TJ Sokol Vinohrady, Praha

(velká budova Sokol Vinohrady, vstup hlavním vchodem kolem vrátnice a po schodech nahoru do posledního patra)

Často kladené otázky

 Máte další otázky?

Veronika Živa
[email protected]