FÉNIX RETREAT

s Davidem Mooney

19.-24. listopadu 2024

Skalka u Doks

FÉNIX RETREAT

Bez ohledu na naše individuální a kolektivní zranění, všichni máme v sobě sílu přeměnit je v dary pro naše životy a pro život, abychom opravdu mohli cítit naše přináležení. Jako centrální práce a ikona praxe Movement Medicine je Fénix Retreat založen na prastaré somatické moudrosti, hlubokých terapeutických principech Gestalt a nejnovějších poznatcích neurověd. Je navržen tak, aby vás přivedl na zcela novou úroveň uvědomění, porozumění a soucitu vůči základním přesvědčením, hluboce zakořeněným emocím a chování, které mohou mít hluboký dopad na váš život.

Tato hluboká práce vám umožní převzít odpovědnost a závazek žít svůj život v souladu se svým nejhlubším účelem.

Po dokončení workshopu, který je přátelský k nervovému systému a informovaný polyvagální teorií, získáte důkladné porozumění Fénix procesu a budou vám poskytnuty podpůrné materiály pro praxi doma, včetně provázeného Fénix procesu a bohatého online “resource hub”.

PRO TO, KÝM JSME A DOBU, V NÍŽ ŽIJEME

Tím, že budeme provádět tuto centrální praxe Movement Medicine, budete vedeni k vytvoření podmínek pro spřátelení se se vším, co je uvnitř vás, abyste se mohli znovu spojit s vaším pravým autentickým já a naučit se navigovat z jasnější perspektivy, kdo jste ve vašem vztahu s ostatními a v tom, co nabízíte ve světě.

STRÁVÍME 6 DNÍ V HLUBOKÉ CEREMONII

Jste srdečně zváni do malebného a klidného retreat centra Skalka v krásné přírodě, hodinu jízdy severně od Prahy.

MOVEMENT MEDICINE

Movement Medicine spřádá dohromady radost z volného tance, hloubku pohybové meditace a šamanskou praxi. Toto učení vyvinuli Susannah & Ya'Acov Darling Khan během 30 let studia a praxe s mnoha učiteli a učeními po celém světě, od polárního kruhu po Amazonii, včetně 18letého učednictví u Gabrielle Roth - tanec 5 rytmů, Gestalt Psychoterapie, Rodinných konstelací a spoluprací s Pachamama Alliance.

PŘEDPOKLADY

Abyste se workshopu Fénix mohli zúčastnit, musíte za sebou mít 25 hodin Movement Medicine nebo jiné podobné praxe (5 Rytmů, Open Floor, Soul Motion, Ecstatic Dance apod.). Také je třeba, abyste měli vnitřní a vnější zdroje a podporu dostatečné pro to, abyste se této intenzivní individuální práce mohli zodpovědně zúčastnit. Pokud si nejste jisti, zda tyto předpoklady splňujete, obraťte se na nás o radu. Tlumočení celé akce z angličtiny do češtiny zajištěno

David Mooney & Yaacov o Fénix Retreatu

Workshop details

Slevněné KURZOVNÉ PRO ČR a VÝCHODNÍ EVROPU

Early Bird - 11.900 Kč/ 480 (při platbě do 1.8. 2024)
Plná cena - 14.000 Kč/ 570 € (platba po 1.8. 2024)

Standartní KURZOVNÉ PRO ZÁPADNÍ EVROPU

Early Bird - 600  (if deposit till 1st August 202č)
Full price - 710 € 

UBYTOVÁNÍ & STRAVA

3650 - 4600 Kč (€150 - €186)
V závislosti na typu ubytování a ceně potravin. Platba v Hotovosti na místě.

Čas konání

Začátek:  úterý 19. listopadu 2024 • 17:00
Konec: neděle 24. listopadu 2024  • 13:00

Místo konání
Retreat centrum SKALKA

Skalka u Doks 22
1,5h severně od Prahy
www.skalka22.cz

 

O lektorovi  -  David Mooney

David Mooney - Dansea

DAVID MOONEY (Irsko)

je lektor Movement Medicine a kvalifikovaný psychoterapeut. Tyto dovednosti a svou vášeň pro šamanské cesty integruje do své práce lektora Movement Medicine po celé Evropě a v Americe.

Movement Medicine lektor 17+ let
Movement Medicine Apprenticeship Leader
Trauma informed Somatic
Psychothapeut 18+ let
IFS výcvik
Polyvagal výcvik s Deb Dana
Redpath Follower

www.embodiment.ie

 

"David nabízí jedinečnou kombinaci laskavosti, soucitu a humoru společně se schopností držet velmi hluboký a silný prostor, který člověk potřebuje, aby se mohl stát tím, kým je v tomto světě, a mohl dávat své dary. Svou zkušenost a sílu nese odpovědně a bezpečně."(Ya'Acov a Susannah Darling Khan)

O místě konání - SKALKA


SKALKA u Doks  je příjemné a tiché retreat centrum uprostřed přírody. 

K dispozici bude delikátní veganská strava 3x denně + teplé nápoje + dezerty.
Všechny detaily ohledně jídla a ubytování obržíte poté, co bude Vaše přihláška přijata a potvrzena
www.skalka22.cz