FÉNIX RETREAT

s Davidem Mooney

19.-24. listopadu 2024

Skalka u Doks

FÉNIX RETREAT

Je navržen tak, aby vás katalyzoval do nové úrovně vědomí a umožnil vám převzít odpovědnost a závazek žít svůj život v souladu s vaším nejhlubším záměrem. Tato práce je jádrem a centrální ikonou praxe MOVEMENT MEDICINE. Vyzývá nás k účasti na léčení, které je pro nás nezbytné, abychom nemožné učinili možným. Ať už jsou naše individuální a kolektivní zranění jakákoli, všichni v sobě máme sílu je překonat a stát se součástí rostoucího nového příběhu, ve kterém poznáváme sebe a jeden druhého jako součást jedné globální lidské rodiny. Jsme součástí sítě života, na které jsme všichni závislí.

Po dokončení tohoto intenzivního workshopu získáte důkladné porozumění Fénix procesu a budete mít k dispozici podpůrné materiály pro domácí praxi.

PRO TO, KÝM JSME A DOBU, V NÍŽ ŽIJEME

Skrze invokaci síly medicíny Fénixe budete vedeni k nalezení útočiště uvnitř vás, kde se můžete znovu spojit s divokostí a silou “neporušené přírody” ve vás a kolem vás. Toto místo nás rozpomíná na mystérium života a napomáhá nám se v něm orientovat.

STRÁVÍME 6 DNÍ V HLUBOKÉ CEREMONII

Jste srdečně zváni do malebného a klidného retreat centra Skalka v krásné přírodě, hodinu jízdy severně od Prahy.

MOVEMENT MEDICINE

Movement Medicine spřádá dohromady radost z volného tance, hloubku pohybové meditace a šamanskou praxi. Toto učení vyvinuli Susannah & Ya'Acov Darling Khan během 30 let studia a praxe s mnoha učiteli a učeními po celém světě, od polárního kruhu po Amazonii, včetně 18letého učednictví u Gabrielle Roth - tanec 5 rytmů, Gestalt Psychoterapie, Rodinných konstelací a spoluprací s Pachamama Alliance.

PŘEDPOKLADY

Abyste se workshopu Fénix mohli zúčastnit, musíte za sebou mít 25 hodin Movement Medicine nebo jiné podobné praxe (5 Rytmů, Open Floor, Soul Motion, Ecstatic Dance apod.). Také je třeba, abyste měli vnitřní a vnější zdroje a podporu dostatečné pro to, abyste se této intenzivní individuální práce mohli zodpovědně zúčastnit. Pokud si nejste jisti, zda tyto předpoklady splňujete, obraťte se na nás o radu. Tlumočení celé akce z angličtiny do češtiny zajištěno

David Mooney & Yaacov o Fénix Retreatu

Workshop details

Slevněné KURZOVNÉ PRO ČR a VÝCHODNÍ EVROPU

Early Bird - 11.900 Kč/ 480 (při platbě do 1.8. 2024)
Plná cena - 14.000 Kč/ 570 € (platba po 1.8. 2024)

Standartní KURZOVNÉ PRO ZÁPADNÍ EVROPU

Early Bird - 600  (if deposit till 1st August 202č)
Full price - 710 € 

UBYTOVÁNÍ & STRAVA

3650 - 4600 Kč (€150 - €186)
V závislosti na typu ubytování a ceně potravin. Platba v Hotovosti na místě.

Čas konání

Začátek:  úterý 19. listopadu 2024 • 17:00
Konec: neděle 24. listopadu 2024  • 13:00

Místo konání
Retreat centrum SKALKA

Skalka u Doks 22
1,5h severně od Prahy
www.skalka22.cz

 

O lektorovi  -  David Mooney

David Mooney - Dansea

DAVID MOONEY (Irsko)

je lektor Movement Medicine a plně kvalifikovaný a praktikující psychoterapeut. Tyto dovednosti a svou vášeň pro šamanské cesty integruje do své práce kvalifikovaného učitele Movement Medicine po celé Evropě. Se svou ženou Yasiou vede program Účednictví Movement Medicine. Je vyškolen v somatické psychoterapii, Internal Family Systems a Polyvagal Theory and Practice. David je hluboce oddán práci Movement Medicine jako soudobé mapě ke zkoumání toho, co znamená být naživu v těchto časech a jak transformovat vzorce a zranění v příležitosti k růstu, abychom v tomto životě mohli dát vše, co můžeme. www.embodiment.ie

O místě konání - SKALKA


SKALKA u Doks  je příjemné a tiché retreat centrum uprostřed přírody. 

K dispozici bude delikátní veganská strava 3x denně + teplé nápoje + dezerty.
Všechny detaily ohledně jídla a ubytování obržíte poté, co bude Vaše přihláška přijata a potvrzena
www.skalka22.cz