THE FABRIC OF MY SOUL
-  Tkanivo mé duše -

15.- 18.8. 2024

Letní pobytový retreat

s CAROLINE CAREY (UK)

Tanec je probouzení se k plnosti volání naší duše. Zabydlet se v tomto volání co nejúplněji znamená ztělesnit potenciál naší duše způsobem, který je náš a pouze na nás. Nepochází z dogmatu ani z cizího ideálu kým bychom měli být a co bychom měli dělat. Je to osobní vztah s vědomím, které obývá samotnou podstatu našeho bytí, nevinnost, která je nám vrozená. Když se přivoláváme domů, učíme se zhmotňovat svou jedinečnost a svůj potenciál do ztělesněné celistvosti, stáváme se pro svou komunitu inspirací.

 

Samotné tkanivo naší duše lze cítit a vtělit, lze jej vizuálně vytvořit, aby nám pomohlo vzpomenout si na nevinnost, archetypální kvalitu, kterou neseme, a tvář, o které víme, že ji musíme sdílet se světem.

Na tomto šamanském workshopu zaměřeném na práci s duší budeme tančit, vydáme se na cesty bubnu a vstoupíme do procesu výroby masek. Bude to hluboká meditace a iluminující zážitek. Spojíme se s tkanivem naší duše a s tím, co nám ukazuje skrze hmotné formy.

 

Na retreatu „The Fabric Of My Soul“ se zaměříme na návrat duše a volání části nás samých, které se ztratily. Trauma ve svých mnoha podobách, zanedbávání a bolestné zážitky způsobují ztrátu duše, a tak hledáme přijetí, které nám umožňuje přiznat si rány a podniknout nové činy. Navrátit pozitivní archetypální kvality, abychom se dozvěděli, kdo jsme a co je to, co zde máme udělat.

 

Vždy si klademe tu vitální otázku „co je to mé, co mám udělat“ a zaséváme semínka obnovy.

V tomto workshopu si každý vyrobíme a ztělesníme naši “SPIRIT MASK”, masku naší duše.

Ponoříme se do hluboké meditace, abychom našli archetypální kvalitu, která slouží naší autentické Svrchovanosti. Ponoříme se do tance a použijeme kreativitu a moudrost polarit a ptáme se sami sebe „co je vidět a co je neviditelné?“ A tak podpoříme to, co nacházíme při vytváření tkaniva naší duše.

Tato zkušenost není o “získání” masky, ale o cestě za odhalením toho, co je skryté. Vyneseme to na světlo, aby mohla být odhalena pravda.

Předchozí zkušenost s naší prací (na workshopech nebo online) je vítána, ale není podmínkou. Zváni jsou všichni. Tlumočení z angličtiny do češtiny zajištěno.

 Praktické informace k workshopu

CENA KURZOVNÉHO

6.600 Kč (platba zálohy do 30.6.)
7.500 Kč (platba zálohy po 30.6.)

 

 

CENA UBYTOVÁNÍ A STRAVY

3000 - 4000 Kč (4 noci)
bude upřesněno dle aktuálních cen
platba v hotovosti na místě

REZERVACE MÍSTA

Detaily k platbě a workshopu obržíte po vyplnění přihlášky.  Storno a platební podmínky

O místě konání

Permafarma JAGAVA
Jedinečné místo v přírodě u Českého ráje. Kreativní centrum této permakulturní farmy nabízí krásný, vědomě budovaný prostor s prvky posvátné geometrie a útulné pohodlné ubytování. Na farmě se pěstuje ovoce a zelenina v bio kvalitě. 

Ubytování ve sdílených pokojích s komfortními postelemi. Vlastní koupelna na každém pokoji. Veganská strava 3x denně z místní organicky pěstované zeleniny a ovoce.
Ubytování a strava bude hrazena v hotovosti na místě.
www.permafarma.cz

Jagava3
zelenina
Jagava2

Čas konání

intenzivní pobytový workshop
začátek: středa 15. srpna (od 17:00) 
konec: neděle 18. srpna (cca 13:00)

Místo konání

centrum JAGAVA Permafarma,
Veselice 16

Více o Caroline Carey

PROFIL LEKTORA

Caroline Carey je vášnivou lektorkou a průvodkyní s více než 30ti letou zkušeností ...

více ...

ROZHOVOR

"Svého snu se nevzdávejte!" rozhovor  s Caroline Carey

celý rozhovor...

MIDDLE EARTH MEDICINE

Je unikátní praxe, kterou vyvinula Caroline na základě své více než 30ti leté zkušenosti.

více...

Často kladené otázky

 Máte další otázky?

Veronika Živa
[email protected]
tel. +420 727 941 674