Žít v souladu s Duší workshop

Movement Medicine vision quest pro autentický a naplněný život

 ŽÍT V SOULADU S DUŠÍ

OLGOU MIESZCZANEK
14.-15. října 2017, Praha

 

Tento workshop je o kuráži žít svou esenci, svou Duši v každém okamžiku Tvého života. O tom, jak zakoušet vibrace své Duše, poznávat její jedinečné kvality, a jak si toto naladění každým dnem zvonu a znovu volit a tak těmto kvalitám dovolit, aby utvářely Tvůj život a Tvá rozhodnutí. Když si dovolíme opouštět představy o tom, kdo si myslíme, že jsme, kým bychom chtěli být, kým bychom měli být, otevíráme prostor pro zažívání zázraku toho, kým jsme v naší nejhlubší esenci, a toho, jak žití z tohoto místa esence vypadá.  Workshop je o ztělesnění Tvé Duše, o umění žití duchaplného života a objevování, co to pro Tebe znamená. Jak to může změnit Tvůj život.    

 

Bude to čas na hlubokou konverzaci s Tvou vlastní Duší:

  • Co Ti tvá Duše říká?
  • Jak tento hlas uslyšet?
  • Jak rozlišit hlas Duše od hlasu své mysli?
  • Jak najít odvahu tomu důvěřovat?
  • Co vyživuje Tvou Duši?
  • Kam Tě tvá Duše vede?
  • Co si Tvá Duše přeje nechat odejít?
  • Co si Tvá Duše přeje pozvat do Tvého života?

Budeme praktikovat způsoby, jak naslouchat své Duši, jak získávat informace, odpovědi a vedení z úrovně Duše namísto z roviny mysli: skrze pohyb, tranzovní tanec, meditaci, šamanské cestování, změny našich mozkových vln, otevírání vnitřního vidění, změny vibrací, splynutí těla a Duše.

Workshop je dvoudenním vision questem, místem posvátného prostoru pro bytí v kontaktu a komunikaci se spirituální rovinou, s Vaší vlastní Duší, duchovními průvodci, a s inteligencí univerza, místem pro žádost k těmto rovinám o podporu v procesu tvoření žití z Duše.

Můžeš přijít na workshop s otázkami, které jsou ve Tvém životě právě nejaktuálnější a naslouchat, jaké na ně má odpovědi Tvá Duše.  

Co znamená žít z Duše?

Žití z Duše je, když žijete svou vlastní legendu, když žijete život, který jste sem přišli žít.  Abychom toho byli schopni, musíme opravdu poznat svou vlastní Duši. Musíme poznat ten plán, který jsme sem přišli naplnit.

Žít podle své Duše je cesta pro odvážné. Setrvat ve své pravdě vyžaduje velkou dávku odvahy a síly. Důvěřovat tomuto vnitřnímu hlasu i přesto, když nám hlas naší podmíněné mysli  jasně říká něco absolutně opačného ….  

Žití  v souladu s Duší nemusí nutně znamenat sedět hodiny v meditaci. Je to odvaha žít “nejistý”, pravdivý, spontánní život. Zbavit se všech masek a strachů, které ukrýváme. Nechat odejít koncepty, i když nám mohou dávat pocit bezpečí. Následovat živou energii  své Duše, i když třeba nemáme ponětí, kam nás zrovna vede … je to nepředvídatelné dobrodružství….

Workshop bude vedený v angličtině s tlumočením do češtiny.

Olga Mieszczanek (Polsko)


je zkušenou lektorkou tance Movement Medicine, koučka, taneční terapeutka, spoluzakladatelka “Akademie probuzeného ženství”. Přes 20 let se intenzivně věnuje studiu efektivních technik transformace a probouzení potenciálu na poli psychoterapie, práce s tělem (body work), umění a spirituality. Vede ceremonie, workshopy, a poskytuje individualní léčení a konzultace ... více o lektorce

 Praktické informace k workshopu

CENA

2.700 Kč (při platbě do 1.10)
3.100 Kč (při platbě po 1.10.) 

detaily k platbě obržíte po vyplnění přihlášky

REZERVACE MÍSTA

Rezervujte si své místo včas vyplněním přihlášky a zaplacením kurzovného

PODMÍNKY ÚČASTI

Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE. 

Čas konání

sobota 14. října 2017 • 13:00 - 20:00
neděle 15. října 2017 •  10:00 - 17:00

Místo konání

Taiji akademie, Polská 2400/1A, PRAHA
(budova TJ Sokol Vinohrady, 3. patro)

Často kladené otázky

 Máte další otázky?

Veronika Živa
[email protected]
tel. +420 727 941 674