ZDROJE RŮSTU A OBNOVY
Tanec Jinu a Jangu

Pobytový workshop Movement Medicine
s Davidem Mooney
5.-8. září 2019, Haluzice

WORKSHOP INFO IN ENGLISH

Na tomto pobytovém workshopu v krásném přírodním prostředí Haluzic se naučíte praxi a cvičením, ze kterých můžete každodenně čerpat jako ze zdrojů růstu a obnovování sil a živosti. Základní sdělení, která opakujeme sami sobě, mohou mít hluboký dopad na váš vztah se sebou samými, s druhými a s okolním světem. Budeme mít příležitost aktualizovat příběhy a sdělení, které k sobě - často nevědomě - směřujeme, vynést je bezpečným způsobem na světlo a vytvořit si nová základní sdělení, která nás budou vyživovat.

Movement Medicine je mimořádně účinný způsob, jak se uvolnit ze sevření starých příběhů a způsobů bytí, které do našich životů už nepatří a nevyživují nás, a je také hluboce tvůrčím způsobem, jak ve svém každodenním životě a vztazích zakořenit nové, zdravější způsoby bytí. Budeme se zabývat hlubšími praxemi Movement Medicine, jako např. SEER proces.

Proces SEER slouží k objevování kořenů našeho rozhodování ohledně toho, kdo jsme, ke znovuzískání životní síly  a vytváření nových cest k možnostem a změnám. Umožňuje nám žít a jednat s větší laskavostí a schopností uskutečňovat ve svých životech smysluplné změny. Během ceremonie budeme tančit za tvořivé zdravé změny v našich životech a protančíme se hluboko k medicíně ceremonie Movement Medicine pro posílení naší schopnosti udržovat rovnováhu mezi aktivitou a uvolněním.

Základem tohoto rezidenčního pobytu bude vytváření a budování sil obnovy a kultivace vnitřní rovnováhy v našich životech. Skrze tanec a různé praxe, které jsou součástí Movement Medicine, objevíte způsoby, jak ladit a překlibrovávat nerv vagus (kterému se přezdívá “nerv soucítění”). Má zásadní význam pro naši schopnost odpočívat a obnovovat síly i být zdravým způsobem aktivní. Hraje také důležitou roli v souvislosti s prožíváním přítomnosti a pocitu bezpečí ve spojení s druhými lidmi.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

 Praktické informace k workshopu

CENA

4.100 Kč (platba zálohy do 15.7)
4.900 Kč (platba po 15.7.)

+ ubytování a strava: 3.000 Kč

UBYTOVÁNÍ a STRAVA

Cena 3000 Kč zahrnuje ubytování, vegetariánskou plnou penzi a nápoje.

PODMÍNKY ÚČASTI

Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE.  Detaily k platbě obržíte po vyplnění přihlášky na Váš e-mail.

O místě konání

Workshop se koná v nádherném a klidném nově zrekonstruovaném centru v Haluzicích, uprostřed přírody. Ubytování je na pohodlných matracích ve společném prostoru, popř. ve vlastním stanu na opečované velké zahradě centra. Pro volný čas je zde k dispozici jídelna - kavárna s kvalitní kávou a čaji, velká zahrada, okolní lesy a louky, říčka ...

Haluzice Dansea.cz
Haluzice pic kavarna
Haluzice pic kavarna

Čas konání

začátek: čtvrtek 5. září • 18:00
konec: neděle 8. září • 15:00

Místo konání

centrum HALUZICE
Haluzice 128, Mouchnice, okr. Kyjov
www.haluzice.cz

CESTA DO HALUZIC: vlastním autem
nebo přímým vlakem z Brna: zastávka "JESTŘABICE"

Kam dále pro více informací a inspiraci?

PROFIL LEKTORA

David je lektor Movement Medicine a kvalifikovaný psychoterapeut...

ROZHOVOR

rozhovor s Davidem Mooney exkluzivně pro Dansea.cz...

CO JE MOVEMENT MEDICINE?

Movement Medicine unikátně propojuje tanec, novodobý šamanismus, meditaci a konstelace...

Videa o Movement Medicine

https://vimeo.com/195500344

video Movement Medicine (v angličtině)

O praxi Movement Medicine (s českými titulky)

Zdroje růstu - David Mooney