Taneční večer Movement Medicine
Cesta krajinou elementů


s DAVIDEM MOONEY

 12. června 2023, Brno
(19:00- 21:45)

Vypravíme se společně na cestu krajinou elementů. Skrze pohyb a tanec pozveme k podpoře elementy – zemi, oheň, vodu a vzduch – a uvolníme svou představivost natolik, abychom se dostali k archetypálním léčivým a inspirujícím kvalitám každého z nich.
Čtyři elementy jsou manifestací božího stvoření a i my jsme z nich stvořeni. Tancem s nimi se můžeme propojit se svou nejhlubší přirozeností, s přírodou kolem nás a s přirozenou podstatou existence.
Elementy a jejich strážci jsou průvodci, učitelé a spojenci. Tanec s elementy nám dává podporu a otevírá brány do posvátného prostoru. S podporou archetypálních elementů pak spoluvytváříme prostor modlitby pro snění a léčení.
S těmito elementy v sobě a kolem nás se spojíme a naladíme se na vrozenou inteligenci přírody, abychom zkoumali svůj vztah ke každému z elementů a pozvali medicínu těchto spojenců, aby nám pomohla dobrat se lepšího pochopení sebe samých a našeho místa v širším kruhu života.
Skrze živost našeho vlastního tance a propojení s elementy také nabízíme svou vděčnost a modlitby všemu živému. V každém ze čtyř směrů zastupujících každý z elementů vytvoříme jednoduchý prostor oltáře. Pokud chcete, můžete si přinést něco, co pro vás některé nebo všechny elementy symbolizuje, a na oltáře to položit.
Akce je vedená v angličtině s tlumočením do češtiny.

 

 Praktické informace k workshopu

CENA

590 Kč při platbě do 5.5.
690 Kč (Při platbě po 5.5.)
790 Kč (pokud budou volná místa k dispozici)

 

REZERVACE MÍSTA

Rezervujte si své místo včas vyplněním přihlášky a zaplacením kurzovného

PODMÍNKY ÚČASTI

Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE.  Detaily k platbě obržíte po vyplnění přihlášky

Čas konání

pondělí 12. června 2023
19:00 - 21:45

Místo konání

Studio Yoga Freeks
Dominikánská 342/15, Brno

Brno

Často kladené otázky

 Máte další otázky?

Veronika Živa
dansea.cz@gmail.com

www.dansea.cz

Videa 

David Mooney - o tanci (v angličtině)

O praxi Movement Medicine (s českými titulky)