BÝt TvŮRCEM ZMĚNY

Tento pobytový workshop Movement Medicine je hlubokým dotazováním a zkoumáním toho, co se nachází za našimi osobními a kolektivními přesvědčeními, činy a zvyky, které nás udržují v opakování a manifestaci starých příběhů oddělenosti, potlačení, lhostejnosti, sebekritiky a přehnaně aktivního superega. Toto jsou jen některé z příkladů, jak se můžeme v životě ztrácet.

Toužíš vytvořit ve svém životě změnu? Vyskytují se ve Tvém životě staré známé způsoby fungování, které se znovu a znovu opakují? Toužíš vidět ve světě změnu, a získat více jasnosti, jakými činy můžeš přispět k životu na Zemi?

Movement Medicine je výjimečně efektivní způsob, jak se osvobodit z držení a  vlivu těchto starých příběhů na náš život. Budeme se zabývat hlubšími praktikami Movement Medicine, jako jsou:

  • Transformace cyklu Oběť - Utlačovatel - Zachránce. Tato základní dynamika přítomná ve hrách u většiny z nás může být transformována za pomocí praxí MM, konstelační práce, a probouzením potenciálu archetypů tančícího bojovníka, blázna a moudrého stařešiny (stařeny).
  • SEER proces pro objevování kořenů našich rozhodnutí o tom, kdo jsme, pro návrat životní síly a vytváření nových cest tak, abychom mohli žít a jednat s větší laskavostí a kapacitou vytvářet smysluplnou změnu ve svých životech.
  • ALCHYMIE CEREMONIE pro léčení linie předků a pro návrat medicíny našich kořenů.
  • MANDALA PRAVDY - inspirovaná hlubokou praxí Joanny Macy “Práce, která znovu propojuje” - zkoumání našich pocitů spojených se stavem, ve kterém se náš svět právě nachází a hledání inspirace, jak můžeme přispět a vnést kreativní změnu pro blaho všech našich vztahů a bytostí.

V průběhu ceremonie budeme tančit pro kreativní změnu v našich životech, ai hluboko v rituálu Movement Medicine budeme nalézat to , čemu toužíme tuto znovunabytou životní sílu věnovat, abychom zastali svou roli v kreativní změně ve světě.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

 Praktické informace k workshopu

CENA

7.500 Kč (platba po 1.3)
6.900 Kč (platba do 1.3.)

Výše zálohy: 3.000 Kč

UBYTOVÁNÍ a STRAVA

Cena zahrnuje kurzovné, ubytování, vegetariánskou plnou penzi a nápoje.

PODMÍNKY ÚČASTI

Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE.  Detaily k platbě obržíte po vyplnění přihlášky na Váš e-mail.

O místě konání

Workshop se koná v nádherném a klidném nově zrekonstruovaném centru v Haluzicích, uprostřed přírody. Ubytování je na pohodlných matracích ve společném prostoru, popř. ve vlastním stanu na opěčované velké zahradě centra. Pro volný čas je zde k dispozici jídelna - kavárna s kvalitní kávou a čaji, velká zahrada, okolní lesy a louky, řeka.

Haluzice pic kavarna
sál v haluzicích
Dansea Haluzice akce

Čas konání

začátek: čtvrtek 26. dubna • 18:00
konec: neděle 29. dubna • 15:00

Místo konání

centrum HALUZICE
Haluzice 128, Mouchnice, okr. Kyjov
www.haluzice.cz

Jak se tam dostanete: vlastním autem
nebo přímým vlakem z Brna: zastávka "JESTŘABICE"

Kam dále pro více informací a inspiraci?

PROFIL LEKTORA

David je lektor Movement Medicine a kvalifikovaný psychoterapeut...

ROZHOVOR

rozhovor s Davidem Mooney exkluzivně pro Dansea.cz...

CO JE MOVEMENT MEDICINE?

Movement Medicine unikátně propojuje tanec, novodobý šamanismus, meditaci a konstelace...

Videa o Movement Medicine

https://vimeo.com/195500344

video Movement Medicine (v angličtině)

O praxi Movement Medicine (s českými titulky)