Tanec Movement Medicine & Kakao
EARTH DANCE

provází: Veronika Živa
31. KVĚTNA 2024, Praha

Odevzdej se rytmu, nechej se plně pohltit, staň se tancem, abys přinesl zpět obnovu, inspiraci a posílení žít to, čím sis vybral žít a co si přeješ tvořit.

 

Taneční rituál s kakaem v čase Jarní rovnodennosti

Jak bude večer probíhat:

19:10 :: registrace a příchod
19:20 :: otevření prostoru v kruhu šálkem ceremoniálního kakaa
19:40 :: taneční Rituál provázený slovem a hudbou
21:15 - 21:30 :: společné zakončení v kruhu

DŮLEŽITÉ: Prosíme Tě o přihlášení předem. Přihlášením si si rezervuješ svou porci kakaa a my budeme moct připravit vše potřebné pro krásný večer plný medicíny tance a kakaa 🙂 Děkujeme za Tvou spolupráci!

Večer začneme v kruhu šálkem lahodného ceremoniálního kakaa naší značky @KusKakaa. Kakao nám pomůže dosednout, naladit se, projít tou pomyslnou branou do nevšedního vnímání, odevzdat se do řeky tance, a posílit naši imaginaci. Poté bude následovat tanec Movement Medicine citlivě provázený slovem a hudbou.

CO JE MOVEMENT MEDICINE?

MOVEMENT MEDICINE™  je podpůrný prostor pro Tvůj jedinečný tanec a transformaci skrze pohyb. Pohybová praxe, medicína pohybu, kterou můžeme, ale nemusíme nazývat tanec. Během večera budete mít prostor k objevování svého vlastního jedinečného tance, svého vnitřního tanečníka, který ví, jak se hýbat, jak tančit, aby byl váš pohyb autentický, léčivý a jehož moudrost je nám dostupná kdykoliv si dáme prostor mu naslouchat… není potřeba žádné předchozí taneční zkušenosti. "Každý, kdo má tělo, je tanečník"

 

VERONIKA ŽIVA je lektorka spontánního extatického tance Movement Medicine™, Dj a průvodkyně tanečními ceremoniemi. Propojuje tanec, embodiment, šamanismus a medicínu kakaa. Medicínský prostor, který pro tanec vytváří, pramení z dlouholeté vlastní praxe a vášně pro transformaci skrze pohyb. Spontánní extatický tanec provází v Praze, Brně a dalších městech od roku 2010. Založila projekt "Dansea" a také vlastní značku ceremoniálního kakaa KUS KAKAA. Absolvovala 5 letý lektorský výcvik tance Movement Medicine v Anglii a nyní je lektorkou a hlavní organizátorkou Movement Medicine v ČR.

 Praktické informace k akci

CENA VEČERA

základní vstupné: 500 Kč
studentské vstupné: 400Kč

(platba v hotovosti na místě)

REZERVACE MÍSTA

Abychom pro vás připravili porci kakaa, prosíme o vyplnění přihlášky. Děkujeme!

Čas konání

 pátek 31. května   • 19:10 - 21:30

Místo konání

Taiji akademie
Tj Sokol Vinohrady, 3. patro
Polská 1, Praha
www.taiji.cz
(velká budova Sokol Vinohrady, vstup hlavním vchodem kolem vrátnice a po schodech nahoru do posledního patra)