Tanec Movement Medicine & Kakao
Zimní slunovrat

provází: Veronika Živa
15. prosince 2023, Praha

Transformační taneční rituál s kakaem v čase podzimní rovnodennosti.

Abychom pro vás připravili porci kakaa,  prosíme o vyplnění přihlášky předem.

Večer začneme v kruhu šálkem ceremoniálního kakaa, které nám pomůže naladit se na tanec, projít tou pomyslnou branou do nevšedního vnímání, odevzdat se do řeky tance, a posílit naši imaginaci. Poté bude následovat tanec Movement Medicine jemně provázený slovem.
Movement Medicine je podpůrný prostor pro váš jedinečný tanec a transformaci skrze pohyb. Odevzdej se rytmu, nechej se plně pohltit, staň se tancem, abys přinesl zpět obnovu, inspiraci a posílení žít to, čím sis vybral žít a co si přeješ tvořit.

 

Jak bude večer probíhat:

19:10 :: registrace a příchod
19:20 :: otevření prostoru v kruhu šálkem ceremoniálního kakaa
19:40 :: tanec provázený slovem a hudbou
21:15 - 21:30 :: společné zakončení v kruhu

MOVEMENT MEDICINE je pohybová transformativní praxe, medicína pohybu, kterou můžeme, ale nemusíme nazývat tanec. Během večera budete mít prostor k objevování svého vlastního jedinečného tance, svého vnitřního tanečníka, který ví, jak se hýbat, jak tančit, aby byl váš pohyb autentický, léčivý a jehož moudrost je nám dostupná kdykoliv si dáme prostor mu naslouchat…

 

VERONIKA ŽIVA je lektorka spontánního extatického tance Movement Medicine, Dj a průvodkyně tanečními ceremoniemi. Propojuje tanec, embodiment, šamanismus a medicínu kakaa. Medicínský prostor, který pro tanec vytváří, pramení z dlouholeté vlastní praxe a vášně pro transformaci skrze pohyb. Spontánní extatický tanec provází v Praze, Brně a dalších městech od roku 2010. Založila projekt "Dansea" a také vlastní značku ceremoniálního kakaa KUS KAKAA. Absolvovala 5 letý lektorský výcvik tance Movement Medicine v Anglii a nyní je lektorkou a hlavní organizátorkou Movement Medicine v ČR.

 Praktické informace k akci

CENA VEČERA

základní vstupné: 400 Kč
podpůrné vstupné: 500 Kč
(platba v hotovosti na místě)

REZERVACE MÍSTA

Abychom pro vás připravili porci kakaa, prosíme o vyplnění přihlášky. Děkujeme!

Čas konání

 pátek 15. prosince   • 19:10 - 21:30

Místo konání

Taiji akademie
Tj Sokol Vinohrady, 3. patro
Polská 1, Praha
www.taiji.cz
(velká budova Sokol Vinohrady, vstup hlavním vchodem kolem vrátnice a po schodech nahoru do posledního patra)