Probuzeni Tanecnika David Mooney

PROBUZENÍ TANEČNÍKA
otevřený večer Movement Medicine
s DAVIDEM MOONEY

12. listopadu 2019, Brno

Probuzení tanečníka nás vede k poznání, že za našimi limity, vzorci a příběhy je přítomna část nás, která je svobodná, plná živosti, vitality, propojená s hlubokým zdrojem inteligence a míru.  

Vypravíme se společně na cestu krajinou elementů. Skrze pohyb a tanec pozveme k podpoře elementy – zemi, oheň, vodu a vzduch – a uvolníme svou představivost natolik, abychom se dostali k archetypálním léčivým a inspirujícím kvalitám každého z nich.

Čtyři elementy jsou manifestací božího stvoření a i my jsme z nich stvořeni. Tancem s nimi se můžeme propojit se svou nejhlubší přirozeností, s přírodou kolem nás a s přirozenou podstatou existence.

Elementy a jejich strážci jsou průvodci, učitelé a spojenci. Tanec s elementy nám dává podporu a otevírá brány do posvátného prostoru. S podporou archetypálních elementů pak spoluvytváříme prostor modlitby pro snění a léčení.

S těmito elementy v sobě a kolem nás se spojíme a naladíme se na vrozenou inteligenci přírody, abychom zkoumali svůj vztah ke každému z elementů a pozvali medicínu těchto spojenců, aby nám pomohla dobrat se lepšího pochopení sebe samých a našeho místa v širším kruhu života.

Skrze živost našeho vlastního tance a propojení s elementy také nabízíme svou vděčnost a modlitby všemu živému.

V každém ze čtyř směrů zastupujících každý z elementů vytvoříme jednoduchý prostor oltáře. Pokud chcete, můžete si přinést něco, co pro vás některé nebo všechny elementy symbolizuje, a na oltáře to položit.

Akce je vedená v angličtině s tlumočením do češtiny

 Praktické informace k workshopu

CENA

400 Kč (platba do 1.10)
500 Kč (platba po 1.10)

REZERVACE MÍSTA

Rezervujte si své místo včas vyplněním přihlášky a zaplacením kurzovného

PODMÍNKY ÚČASTI

Storno a účastnické podmínky DANSEA najdede ZDE.  Detaily k platbě obržíte po vyplnění přihlášky

Čas konání

úterý 12. listopadu • 18:30 - 21:00

Místo konání

 Tělocvična Gymnázia, Elgartova 689/3
Brno

Kam dále pro více informací a inspiraci?


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/d/dansea/www/dansea.cz/wp-includes/class-wp-image-editor-imagick.php on line 154

Warning: file_get_contents(http://new.danseaczdb.cz/wp-content/uploads/2015/11/David-titulka-1-300x156.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/d/dansea/www/dansea.cz/wp-includes/class-wp-image-editor-imagick.php on line 154

PROFIL LEKTORA

David je lektor Movement Medicine a kvalifikovaný psychoterapeut...

ROZHOVOR

rozhovor s Davidem Mooney exkluzivně pro Dansea.cz...

CO JE MOVEMENT MEDICINE?

Movement Medicine unikátně propojuje tanec, novodobý šamanismus, meditaci a konstelace...

Často kladené otázky

 Máte další otázky?

Veronika Živa
[email protected]
tel. +420 727 941 674

Videa 

David Mooney - o tanci (v angličtině)

O praxi Movement Medicine (s českými titulky)