Dansea: lektorka Olga Mieszczanek - Movement Medicine

OLGA MIESZCZANEK

lektorka Movement Medicine

Olga Mieszczanek (Polsko) je zkušená a vášnivá lektorka tance Movement Medicine, koučka, taneční terapeutka, spoluzakladatelka “Akademie probuzeného ženství”. Již 20 let se intenzivně věnuje studiu efektivních technik transformace a probouzení potenciálu na poli psychoterapie, práce s tělem (body work), umění a spirituality. Vede ceremonie, workshopy, a poskytuje individualní léčení a konzultace. Žije ve Varšavě a byla první lektorkou Movement Medicine v Polsku. Od roku 2015 vede Olga workshopy také v ČR. Aktuální workshopy najdete v kalendáři akcí DANSEA.

Ohlasy tanečníků

Doporučuji z celého srdce workshopy a tanec s Olgou. Umí vytvořit neobvyklý prostor, ve kterém, když si to dovolíme, se dějí neobvyklé věci. Extatický tanec uvolňující naše těla od nepotřebných emocí způsobuje, že začínáme vibrovat jinou energií. Stáváme se lehčími, šťastnějšími…Vytváří se místo pro věci a lidi, které toužíme prožívat… A to nejdůležitější, co Olga přináší je, že prostor ve kterém se toto vše může odehrávat je velmi bezpečný a chráněný. Je možné se v něm bez obav otevřít…děkuji

~ Anna

Olga je ztělesněním svého učení. Neobvyklá kombinace vnitřní volnosti, divokosti a rovnováhy mezi jemnou ženskostí a ohnivou, mužskou energií plnou síly nám dává možnost se naučit opravdu mnoho o tom, co to znamená být celistvou bytostí.
~ Adam

nacházející akce s Olgou Mieszczanek v ČR:
viz: KALENDÁŘ AKCÍ

proběhlé akce s Olgou Mieszczanek v ČR:

Roztanči své sny (7.-8. ledna 2017, Praha)

Roztanči své sny (8.-9. ledna 2016, Ostrava)

Divoká Duše (13.-14. listopadu 2015, Ostrava)