KRUH, OHEŇ A FÉNIX
křest knihy a vyprávění příběhů s Caroline Carey
 PRAHA

15. SRPNA 2017, 17:00- 18:45

"Vstoupit do neznáma je nesmírně zajímavé, a tanec je vždy neznámem, do nějž vstupujeme, abychom nahlédli, co se v něm ukrývá …" 

Caroline je lektorkou Movement Medicine působící po celém světě, spisovatelkou, autorkou čtyř publikovaných knih , praktikující šamankou, matkou 6 dětí, babičkou ...

Během tohoto setkání budeme mít jedinečnou možnost tuto kreativní a inspirativní ženu a její cestu blíže poznat. Caroline nás zavede do vyprávění o svém životě, o své knize, o tom, jak nevzdávat svou vášeň, jak s ní tančit, ztělesnit a vnést ji do fyzické manifestace ve světě, bez ohledu na výzvy, které nám život přináší. Caroline je inspirací pro ostatní, jak nedovolit limitům a omezením řídit náš život. Jako matka šesti dětí (a svého času matka samoživitelka) s minimální finanční i jinou podporou ví, jak snadné by mohlo být vzdát se své vlastní vášně. Nehledě na všechny výzvy, včetně prvního mateřství v 16 ti letech, dovolila růst tomu, co bylo její vášní, což nyní pozitivně ovlivňuje spousty dalších lidí. Budeme mluvit o tanci, o potřebě tančit a být více propojeni s naším tělem a srdcem. O meditaci, pohybu, a o tom, jak žít šťastnějsí a zdravější život skrze vnesení “medicíny pohybu” do našich životů. Součástí přednášky je také “Šamanské cestování” k posílení spojení s naším pravým já, naší nevinností a účelem Duše, ke kterému jsme se narodili.

Může být náročné uchopit svou osobní sílu bez podpory. Jemné, soucitné a věcné poznámky Caroline o osobní síle, která sídlí hluboko v nás, poskytují motivaci, abychom nehledě na výzvy a dysfunkce akceptovali svou cestu, mluvili otevřeně ze srdce a poznali se na té nejhlubší, nejzákladnější rovině.

Kruh ohen Fenix - obálka knihy Caroline Carey

KŘEST ČESKÉHO VYDÁNÍ KNIHY

"Kruh, Oheň a Fénix. Cesta tančícího bojovníka"

touto knihou prostupují myšlenky o tom, jak se můžeme rozvíjet a nechat si narůst pomyslná křídla a zanechat za sebou vše, co nám již k ničemu neslouží.  Caroline citlivě a poeticky uvádí čtenáře do toho, co v průběhu času nejspíše upadlo v zapomění. Jde o znovuprobuzení, aby si uvědomili svou pravdu, a o připomenutí své vlastní nevinnosti a smyslu duše. Věří, že my všichni jsme tu od toho, abychom naplnili právě smysl své duše. Prvním krokem je vědět, kdo jsme. Tím druhým je ujasnit si, o čem je závazek a následovat svou vášeň …

Na akci bude možnost knihu zakoupit. Vydává nakl. Maitrea v srpnu 2017.

Na křest navazuje ...

Achymie v pohybu
umění extatického tance
s Caroline Carey
 PRAHA

15. SRPNA 2017, 19:00- 21:30

Extatický tanec je prastará praxe, která odkrývá nejhlubší modrost ukrytou hluboko v nás ... 

Caroline Carey

Lidé odjakživa tančili. Je to spojeno s naší vrozenou schopností se léčit. Extatický tanec je starobylá praxe, která odkrývá tu nejhlubší vnitřní moudrost. Otevírá možnost změny, cestu vpřed v našich životech, propojení s naším potenciálem a hlubším porozuměním našemu rodnému právu. Můžete se v něm učit probouzet své vědomí do větší plnosti na úrovni těla, emocí i duchovně, a získat tím přístup k vhledům do lidské reality, jíž jsme všichni součástí. Všichni v sobě máme tanečníka, schopnost se prostě pohybovat v rytmu a na beat, všichni intimně známe buben skrz své srdce. Všichni máme příležitost růst do plnosti svého bytí. Alchymie v Pohybu Vám toto vše nabízí skrze média extatického tance, tranzovního tance, šamanské cesty a podporování síly srdce, skrze něž se ponoříme hluboko do své pravé podstaty.

Večer je otevřený pro kohokoli, není nutná předchozí zkušenost s tancem.
Tlumočení celé akce do češtiny zajištěno.

Praktické informace

KRUH, OHEŇ, FÉNIX

vstupné formou
dobrovolného příspěvku

ALCHYMIE POHYBU

500 Kč při platbě do 1.8.
590 platba po 1.8.

REZERVUJTE SI MÍSTO

vyplněním přihlášky a v případě tanečního večera i platbou kurzovného

Čas konání

úterý 15. srpna 2017
Kruh, oheň, Fénix • 17:00 - 18:45
Alchymie pohybu • 19:00 - 21:30

Místo konání

Taiji akademie
Tj Sokol Vinohrady, 3. patro
Polská 1, Praha
www.taiji.cz

Kam dále pro více informací a inspiraci?

PROFIL LEKTORA

Caroline Carey je vášnivou lektorkou a průvodkyní s více než 30ti letou zkušeností ...

přejít ...

ROZHOVOR

"Svého snu se nevzdávejte!" rozhovor
s Caroline Carey

přečíst rozhovor...

WORKSHOP MEDICÍNSKÉ ORÁKULUM

Pobytový workshop s Caroline Carey v malebné české přírodě

více...

Videa o Caroline Carey

Krátký dokument o Caroline Carey
Movement Medicine

"PROBUZENÍ" - filmová báseň 
Probuzení našich srdcí a mysli do divokosti přírody