ZRANITELNOST A MOC V ŠAMANSKÉM SVĚTĚ

Přednáška a šamanská cesta s  Ya'Acovem Darling Khan
u příležitosti křtu jeho knihy

" JAGUÁR V TĚLE, MOTÝL V SRDCI
- příběh do zasvěcení šamanismu každodenního života"

31. května 2018, Praha

Žijeme v naprosto jedinečné době obrovských možností pro nás jako pro lidské bytosti žít životy s hlubokým smyslem a záměrem. Země pláče po lidských bytostech stojících ve své síle, spojených s vlastním srdcem, které jsou schopny se postavit za posvátnost života. Vyžaduje to obrovskou investici “vypěstovat” zralou lidskou bytost - někoho, kdo žije každý den s vědomím toho, co dostává od života, lidskou bytost, která přetéká vděčností a radostně přebývá v živoucí modlitbě vzájemnosti - dává životu nazpět vším, co má.

Smutné je, že mnoho lidí ve spirituálním světě vytváří obrovskou propast mezi světlem a temnotou. V šamanismu je temnota silou země, která je spojena s naší schopností manifestovat naše sny. Světlo je silou slunce, silou, jež osvětluje naše srdce, to, kým jsme a pro co tu jsme.

V šamanském světě je přinášení našich snů na zem tancem světla a temnoty, alchymickou směsí síly a zranitelnosti. Abychom mohli mít jakýkoli pozitivní vliv na tento svět, musíme nejdříve očistit svůj vztah k moci a zranitelnosti. Jen tak v hloubce svého srdce poznáme, kým jsme a pro co tu jsme. Moc bez dominance se zranitelností bez sebelítosti je magickou směsí umožňující život naplněný přítomností duše. V této inspirující a vyzývající řeči bude Ya`Acov mluvit o moci a zranitelnosti jako o dvojitém klíči k tomu, abychom zaujali své místo jako silné, tvořivé a vědomé lidské bytosti, jejichž záměrem je mít na svět ten nejpozitivnější vliv, jakého jsme schopni.

Přednáška bude zahrnovat šamanskou cestu vedenou Ya`Acovem a bude zakončena autogramiádou.

Yaacov DK profil // danseaczdb

Ya'Acov Darling Khan (UK)

Ya`Acov studuje a praktikuje šamanismus celý svůj život. Ve 21 letech ho zasáhl blesk a on se rozhodl, že se naučí používat šamanské dary, které zažíval jako dítě. Byl uznán praktikujícím šamanem staršími šamany kmene Sami (evropská tradice) a kmenů Achuarů a Sáparů z Amazonie. Je spolutvůrcem Movement Medicine, současné a dynamické šamanské praxe, navržené tak, aby podporovala lidi s jakoukoli osobní historií, aby se stali těmi, kým jsou, a dali to, co mají. Ya`Acovova řeč vychází přímo ze srdce. Inspiruje nás, mnohdy s velkým humorem, k tomu, abychom se rozpomněli na to, kdo jsme. Je spoluautorem knihy "Léčení pohybem - Jak tančit, probudit a žít své sny" (čes. vydání Maitrea 2012) a autorem knihy  "Jaguár v těle, motýl v srdci" (Maitrea 2018).

 Praktické informace k akci

CENA

vstupné je formou dobrovolného příspěvku, výtěžek z akce bude věnován na podporu projektů PACHAMAMA ALIANCE v Amazonii. www.pachamama.org

REZERVACE MÍSTA

Prosíme, rezervujte si místo na akci vyplněním přihlášky. Vstupné se bude vybírat na místě.

Čas konání

čtvrtek 31.5. 18:00 - 21:00

Místo konání

VNITROBLOCK - Music Factory
Tusarova 31, 170 00 Praha 7
www.vnitroblock.cz

METREM na Vltavskou případně nádraží Holešovice, poté TRAMVAJÍ na zastávku Tusarova nebo Dělnická. Vstup do sálu je venku z průchodu, kam se dostanete po projití dozadu skrz kavárnu.

workshop Jaguar v tele, motyl v srdci

Navazující akce:
otevřený taneční večer Movement Medicine
a víkendový workshop "JAGUÁR V TĚLE, MOTÝL V SRDCI"
1.-3. června, Praha

PROFIL LEKTORA

Ya'Acov vychází z vizuální komunikace, umění a léčitelství (šamanismu). Jeho učení je směsí praktické moudrosti, humoru a přesně vedeného tance na okraji neznáma ...

KNIHA

Na akci bude možnost zakoupit knihu "Jaguár v těle, motýl v srdci", kterou vydalo v květnu 2018 nakladatelství MAITREA a další knihy a CD Movement Medicine.

CO JE MOVEMENT MEDICINE?

Movement Medicine unikátně propojuje tanec, novodobý šamanismus, meditaci a konstelace...

7- DÍLNÝ ONLINE KURZ se Susannah a Ya'Acovem

"PRAKTICKÝ ŠAMANISMUS - Stojím v centru svého vlastního kruhu" (kurz je v angličtině)
Pro kód na slevu £20 pro tanečníky Dansea si napište na: [email protected]

Videa 

Co je Movement Medicine? (v angličtině)

O praxi Movement Medicine (s českými titulky)