KUS KAKAA & ORLICKÝ ECSTATIC 

 Veronika Živa (kakaová ceremonie)
Dj Petr Toman (ecstatic dance)
9. února 2024, Praha

Odevzdej se rytmu, nechej se plně pohltit, staň se tancem, abys přinesl zpět obnovu, inspiraci a posílení žít to, čím sis vybral žít a co si přeješ tvořit.

Jak bude večer probíhat:

19:10 :: registrace a příchod

19:15 :: Kakaová ceremonie (provází Veronika)

19:30 :: Ecstatic Dance  (provází Dj Petr Toman)

21:30 :: společné zakončení v kruhu

 

DŮLEŽITÉ: Vstupenky jsou v prodeji předem. Se vstupenkou si rezervuješ svou porci kakaa a my budeme moct připravit vše potřebné pro krásný večer plný medicíny tance a kakaa 🙂 Děkujeme za Tvou spolupráci!

Večer začneme v kruhu šálkem lahodného ceremoniálního kakaa od  @KusKakaa. Kakao nám pomůže dosednout, naladit se, projít tou pomyslnou branou do nevšedního vnímání, odevzdat se do řeky tance, a posílit naši imaginaci. Poté bude následovat hudební set Ecstatic Dance bez slovního provázení.

CO JE ECSTATIC DANCE?

ECSTATIC DANCE je skvělou příležitostí, jak si zatančit a odreagovat ​se vědomým způsobem bez jakýchkoliv podpůrných látek v ​bezpečném prostředí podobně naladěných lidí. Jedná se o druh ​tance založený na intuitivním a svobodném pohybu, kdy máte ​možnost pomocí speciálně poskládané hudební cesty otevřít se ​do uvolnění, vystoupit z komfortní zóny, být autentičtí a poznat ​léčivou sílu extatické taneční cesty. (Petr Toman)

 

VERONIKA ŽIVA (Kus Kakaa) : lektorka spontánního extatického tance Movement Medicine™ a průvodkyně kakaovými ceremoniemi, kombinuje v svojí práci tanec, embodiment, šamanismus a hloubku medicíny ceremoniálního kakaa. Založila vlastní značku ceremoniálního kakaa Kus Kakaa, cestuje po světě po kakaových farmách a dováží do ČR ty nejvzácnější kakaové “poklady” přímo od farmářů. Medicínský prostor, který pro tanec vytváří, pramení z dlouholeté vlastní praxe a vášně pro transformaci skrze pohyb. Spontánní extatický tanec provází v Praze, Brně a dalších městech od roku 2010. Absolvovala 5 letý lektorský výcvik tance Movement Medicine v Anglii a cestuje po celém světě. www.kuskakaa.cz

 

DJ Petr Toman (Orlický Ecstatic): vystupuje od roku 1998 a za tu dobu hrál na mnoha významných místech a velkých pódiích. Začátkem roku 2022 objevil filozofii ecstatic dance, kde pocítil hloubku spojení a smysluplnost této cesty. Jeho vášeň pro zvuk a radost z hudby získala na síle. Otevřela se mu snová cesta. Věří v sílu zvuku a léčivou hloubku vibrace. S láskou a vědomím svého poslání vytváří léčivé hudební cesty. Jeho záměrem je vést lidi k uvolnění, poznání sebe sama v prázdnotě klidné mysli, v bezpečném prostředí kruhu, hudby, léčivého tance a rostlinných sil. Svobodný extatický tanec otevírá šamanskou cestu pro spojení se s osobní vizí a životem jako takovým. www.orlickyecstatic.cz 

 Praktické informace k akci

CENA VEČERA

základní vstupné: 550 Kč

KOUPIT VSTUPENKU

REZERVACE MÍSTA

VSTUPENKY JSOU V PRODEJI PŘES sms ticket: KOUPIT VSTUPENKU 

Čas konání

 pátek 26. ledna   • 19:10 - 21:30

Místo konání

Taiji akademie
Tj Sokol Vinohrady, 3. patro
Polská 1, Praha
www.taiji.cz
(velká budova Sokol Vinohrady, vstup hlavním vchodem kolem vrátnice a po schodech nahoru do posledního patra)