KAKAO CEREMONIE & WORKSHOP
se SERAP KARA

AKCE nemá žádné aktuální termíny
Ceremoniální kakao můžete zakoupit v našem e-shopu: www.kuskakaa.cz

KAKAOVÁ CEREMONIE  "DUCH KAKAA"

 

Kakaová ceremonie se SERAP KARA, zakladatelkou Cacao Mama Earth School.

Práce s Kakaem je vzácné umění, které je klíčem pro naše porozumění rytmům Země, univerzálním tepu, kosmickému ekosystému a vzácnosti života. Má dar aktivovat harmonii, propojení a láskyplnou laskavost. 


Duch Kakaa je učitel, strážce pradávné, posvátné moudrosti.
Je vnímán jako lék duše a lék míru a pokoje. Kakao je považováno za jeden z velkých stromů světa, reprezentuje strom života, nese frekvence lásky, rovnováhy a soucitu, což umožňuje hluboké, milující spojení se sebou a ostatními. Přijměte pozvání k ceremonii otevření srdce s Mama Cacao ....

Poznámka: Pokud užíváte antidepresiva nebo trpíte závažným onemocněním srdce, neměli byste pracovat s obřadními dávkami Kakaa. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

ALCHYMIE KAKAA
celodenní workshop s Kakao ceremonií

 

Kakao je superfood a zároveň posvátné semeno. Co je jeho pradávné tajemství? Jaké jsou jeho účinky na tělo, duši, ducha a jaké brány ke hvězdám a planetám poskytuje? Co může kakao nabídnout pro náš městský život a jaká je jeho alchymie?
Práce s Kakaem je vzácné umění, které je klíčem pro naše porozumění rytmům Země, univerzálním tepu, kosmickému ekosystému a vzácnosti života. Má dar aktivovat harmonii, propojení a láskyplnou laskavost. 

Dotkneme se zdroje nejkomplexnější potraviny na zemi, zažijeme v ceremonii jeho láskyplné léčivé vlastnosti v propojení s posvátnou sítí uvnitř a vně a otevřeme dveře k hlubšímu porozumění sobě, přírodě a prostoru.

 

ČÁST I - POTRAVA PRO MOZEK

*Společně prozkoumáme základní principy Kakaa*
*Benefity Kakaa na fyzické, duchovní a emocionální rovině*
*Cacao &  Srdce*
*Cesta Kakaa od semínka do čokolády*
*Hospodářská, ekologická a sociální struktura pěstování *Kakaa a výhled do budoucna*

 

ČÁST II. - POTRAVA PRO DUŠI

Společně vytvoříme posvátný prostor pro společnou ceremonii Kakaa.

Serap Kara // Dansea.cz

SERAP KARA
zakladatelka Cacao Mama Earth School

Jsem Serap, cestovatelka, Earth speaker, léčitelka, studentka vnitřní zlaté cesty. Moje láska k rostlinám byla iniciována setkáním s Duchem Kakaa v roce 2011, které mě zavedlo na cestu studia posvátných rostlin. Poté následovalo intenzivní studium globálních zdrojů, energetického léčení a Zemí inspirované moudrosti napříč mnoha kulturami.

Mé medicínské srdce bije v rytmu s Matkou Zemí. Miluju vytváření jemně vyladěných léčivých zážitků, a asistovat tak lidem k propojení se s jejich vnitřním zlatem. Od založení školy “Cacao Mama Earth” jsem se stala učednicí, učím jsem se od rostlin, stromů a přírodních duchů a sdílím své postřehy v rituálně - vzdělávacích zkušenostech, které budou sloužit budoucím generacím.