FÉNIX RETREAT
S Yaacovem Darling Khan

 

Workshop se koná online v únoru 2022, přihášky ZDE

 

WORKSHOP INFO IN ENGLISH HERE

Šestidenní pobytový workshop Fénix Retreat je navržen tak, aby vás vynesl do nové úrovně vědomí a umožnil vám převzít zodpovědnost a oddat se žití svého života v souladu s vaším nejhlubším posláním. Je také vstupní branou pro ty, kdo se chtějí zúčastnit výcviku Movement Medicine (Apprenticeship).

 

Život nám poskytuje dokonalé výzvy, díky kterým se můžeme vyvíjet. Na Fénix Retreatu pracujeme s takzvaným “příběhem stvoření”, který jste zdědili a který jste dosud žili, jehož postavy nazýváme “dubléři”, “alternace”. V divadle se tak říká člověku, který se naučí roli někoho jiného, aby jej mohl zastoupit. Na jevišti života tyto alternace vystupují takřka neustále, zatímco skutečné hvězdy čekají schované za postranními kulisami. Neměli bychom jim to klást za vinu: byly stvořeny se záměrem chránit vaši esenci. Pokud na ně však nezaměříte pozornost, budou dál vystupovat celý váš život, i když to už nebude sloužit vašim hlubším záměrům.

 

Praxe Movement Medicine během retreatu pomáhá rozvíjet sebepřijetí a jasný záměr, potřebné k vytvoření podmínek pro to, aby se alternace zviditelnily. Jakmile na ně vrhneme světlo, můžete je soucitně a s vděčností jednu po druhé vyzvat, aby odstoupily a udělaly místo vašemu esenciálnímu já. Náplní Fénix Retreatu bude uskutečnit tento proces odhalení a jeho výsledky integrovat a vtělit.

PŘEDPOKLADY: Abyste se workshopu Fénix mohli zúčastnit, musíte za sebou mít 25 hodin Movement Medicine nebo jiné podobné praxe (5 Rytmů, Open Floor, Soul Motion apod.). Také je třeba, abyste měli vnitřní a vnější zdroje a podporu dostatečné pro to, abyste se této intenzivní individuální práce mohli zodpovědně zúčastnit. Pokud si nejste jisti, zda tyto předpoklady splňujete, obraťte se na nás o radu. 

Tlumočení celé akce do češtiny zajištěno.

Cena workshopu

Cena se skládá z kurzovného a platby za ubytování & stravu.
Vaše místo je plně rezevováno přijetím přihlášky a  úhradou zálohy kurzovného.

Slevněné KURZOVNÉ PRO ČR a VÝCHODNÍ EVROPU

14.000 Kč/ 570

Standartní KURZOVNÉ PRO ZÁPADNÍ EVROPU

720 

 

UBYTOVÁNÍ & STRAVA

3.800 / 5.000 / 5.500 Kč
Dle zvoleného typu ubytování

Čas konání

začátek: úterý 6. dubna 2021 • 17:00
konec: neděle 11. dubna 2021 • 13:00

Místo konání

 Dvůr Pecínov, Pecínov 1, Struhařov
www.pecinov.com

Dvůr Pecínov - krásná oáza uprostřed přírody

Detaily ohledně stravy a  ubytování obrdžíte, jakmile bude Vaše přihláška přijata. Vybírat můžete ze 4 typů ubytování, které se liší standartem a cenou. 

Pecinov pic1
pecinov pic3
pecinov pic2
YaAcov Darling Khan

O lektorovi: Ya’Acov Darling Khan

Ya'Acov studuje a praktikuje šamanismus celý svůj život. Byl uznán praktikujícím šamanem staršími šamany kmene Sami (evropská tradice) a kmenů Achuarů a Sáparů z Amazonie. Ya`Acovova řeč vychází přímo ze srdce. Inspiruje nás, mnohdy s velkým humorem, k tomu, abychom se rozpomněli na to, kdo jsme. Jeho učení je směsí praktické moudrosti, humoru a přesně vedeného tance na okraji neznáma.  Své učení neustále prohlubuje. Jeho workshopy jsou hluboce praktické, uzemněné, a zároveň katalitycké, transformativní, a inspirativní.  www.schoolofmovementmedicine.com   www.darlingkhan.com