KAKAO CEREMONIE & WORKSHOP
se SERAP KARA
16. - 17. srpna 2019 v PRAZE

KAKAOVÁ CEREMONIE  "DUCH KAKAA"
16. srpna 2019 (19:00 - 22:00)

 

Duch Kakaa je učitel, strážce pradávné, posvátné moudrosti. Je vnímán jako lék duše a lék míru a pokoje. Kakao je považováno za jeden z velkých stromů světa, reprezentuje strom života, nese frekvence lásky, rovnováhy a soucitu, což umožňuje hluboké, milující spojení se sebou a ostatními. Přijměte pozvání k ceremonii otevření srdce s Mama Cacao, do posvátného prostoru, kde se můžete uzemnit, překalibrovat své vnitřní prostory a rozšířit svou bytost v prostorných, milujících vlnách.

Poznámka: Pokud užíváte antidepresiva nebo trpíte závažným onemocněním srdce, neměli byste pracovat s obřadními dávkami Kakaa. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

ALCHYMIE KAKAA
celodenní workshop s Kakao ceremonií
17. srpna 2019 (11:00 - 18:00)

 

Kakao je superfood a zároveň posvátné semeno. Co je jeho pradávné tajemství? Jaké jsou jeho účinky na tělo, duši, ducha a jaké brány ke hvězdám a planetám poskytuje? Co je nabídka kakaa pro náš městský život a jaká je jeho alchymie?
Práce s Kakaem je vzácné umění, které je klíčem pro naše porozumění rytmům Země, univerzálnímu srdečnímu tepu, kosmickému ekosystému a vzácnosti života. Má dar aktivovat univerzální matici harmonie, propojení a láskyplné laskavosti. Kakao představuje strom života.


Tento seminář protkává univerzální učení, starověkou moudrost a kosmickou inteligenci Kakaa. Ve spojení vědomí rostlin s posvátnou geometrií, duchovní říši a Zemí inspirovanou moudrostí, jste vyzváni, abyste se naučili základní principy Kakaa v multi-dimenzionálním prostoru učení a léčení.

Dotkneme se zdroje nejkomplexnější potraviny na zemi, zažijeme v ceremonii jeho láskyplné léčivé vlastnosti v propojení s posvátnou sítí uvnitř a vně a spojíme se s posvátným plánem Země a otevřeme dveře k hlubšímu porozumění sobě, přírodě a prostoru.

ČÁST I - POTRAVA PRO MOZEK

*Společně prozkoumáme základní principy Kakaa*
*Benefity Kakaa na fyzické, duchovní a emocionální rovině*
*Cacao &  Srdce*
*Cesta Kakaa od semínka do čokolády*
*Hospodářská, ekologická a sociální struktura pěstování *Kakaa a výhled do budoucna*

 

ČÁST II. - POTRAVA PRO DUŠI

Společně vytvoříme posvátný prostor pro společnou ceremonii Kakaa.

Vstoupíme do multi-dimenzionálního stavu rozšířeného vědomí skrze ceremoniální kakao, aby bylo možné kalibrovat mnoho vrstev naší bytosti, což umožňuje srdci komunikovat s našim vyšším já a duší, se svým tělem a myslí, se Zemí a Božstvím. V tomto prostoru integrujeme poselství do našeho systému, a umožníme otevření většího prostoru k přijetí Ducha Kakaa a jeho alchymie.

Praktické informace

KAKAO CEREMONIE

750 Kč (platba do 17.7.)
850 Kč (platba po 17.7.)

ALCHYMIE KAKAA

1.900 Kč (platba do 17.7.)
2.200 Kč (platba po 17.7.)

zvýhodněný BALÍČEK

při platbě za obě akce najednou
2.500 Kč (převodem na účet)

Čas konání

Kakao Ceremonie
pátek 16. srpna 19:00 - 22:00
Workshop Alchymie Kakaa
sobota 17. srpna 11:00 - 18:00

Místo konání

Praha
místo bude upřesněno

Serap Kara // Dansea.cz

SERAP KARA
zakladatelka Cacao Mama Earth School

Jsem Serap, cestovatelka, Earth speaker,léčitelka, studentka vnitřní zlaté cesty a strážce ducha Kakaa. Moje láska k rostlinám byla iniciována setkáním s Duchem Kakaa v roce 2011, které mě zavedlo na cestu studia posvátných rostlin. Poté následovalo intenzivní studium globálních zdrojů, energetického léčení a Zemí inspirované moudrosti napříč mnoha kulturami.

Mé medicínské srdce bije v rytmu s Matkou Zemí. Miluju vytváření jemně vyladěných léčivých zážitků, a asistovat tak lidem k propojení se s jejich vnitřním zlatem. Od založení školy “Cacao Mama Earth” jsem se stala učednicí, učím jsem se od rostlin, stromů a přírodních duchů a sdílím své postřehy v rituálně - vzdělávacích zkušenostech, které budou sloužit budoucím generacím. 

www.cacaomama.com