KAKAO CEREMONIE & WORKSHOP
se SERAP KARA
25.-26. října 2019 v PRAZE

KAKAOVÁ CEREMONIE  "DUCH KAKAA"
25. října 2019 (19:00 - 22:00)

 

Kakaová ceremonie se SERAP KARA, zakladatelkou Cacao Mama Earth School.

Práce s Kakaem je vzácné umění, které je klíčem pro naše porozumění rytmům Země, univerzálním tepu, kosmickému ekosystému a vzácnosti života. Má dar aktivovat harmonii, propojení a láskyplnou laskavost. 


Duch Kakaa je učitel, strážce pradávné, posvátné moudrosti.
Je vnímán jako lék duše a lék míru a pokoje. Kakao je považováno za jeden z velkých stromů světa, reprezentuje strom života, nese frekvence lásky, rovnováhy a soucitu, což umožňuje hluboké, milující spojení se sebou a ostatními. Přijměte pozvání k ceremonii otevření srdce s Mama Cacao ....

Poznámka: Pokud užíváte antidepresiva nebo trpíte závažným onemocněním srdce, neměli byste pracovat s obřadními dávkami Kakaa. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

ALCHYMIE KAKAA
celodenní workshop s Kakao ceremonií
26. října 2019 (11:00 - 18:00)

 

Kakao je superfood a zároveň posvátné semeno. Co je jeho pradávné tajemství? Jaké jsou jeho účinky na tělo, duši, ducha a jaké brány ke hvězdám a planetám poskytuje? Co může kakao nabídnout pro náš městský život a jaká je jeho alchymie?
Práce s Kakaem je vzácné umění, které je klíčem pro naše porozumění rytmům Země, univerzálním tepu, kosmickému ekosystému a vzácnosti života. Má dar aktivovat harmonii, propojení a láskyplnou laskavost. 

Dotkneme se zdroje nejkomplexnější potraviny na zemi, zažijeme v ceremonii jeho láskyplné léčivé vlastnosti v propojení s posvátnou sítí uvnitř a vně a otevřeme dveře k hlubšímu porozumění sobě, přírodě a prostoru.

 

ČÁST I - POTRAVA PRO MOZEK

*Společně prozkoumáme základní principy Kakaa*
*Benefity Kakaa na fyzické, duchovní a emocionální rovině*
*Cacao &  Srdce*
*Cesta Kakaa od semínka do čokolády*
*Hospodářská, ekologická a sociální struktura pěstování *Kakaa a výhled do budoucna*

 

ČÁST II. - POTRAVA PRO DUŠI

Společně vytvoříme posvátný prostor pro společnou ceremonii Kakaa.

Praktické informace

KAKAO CEREMONIE

750 Kč (platba do 17.9.)
850 Kč (platba po 17.9.)

ALCHYMIE KAKAA

1.900 Kč (platba do 17.9.)
2.200 Kč (platba po 17.9.)

zvýhodněný BALÍČEK

při platbě za obě akce najednou
2.500 Kč (převodem na účet)

Čas konání

Kakao Ceremonie
pátek 25. října 19:00 - 22:00
Workshop Alchymie Kakaa
sobota 26. října 11:00 - 18:00

Místo konání

Praha
Loreto, Štorchova 1555/5

Serap Kara // Dansea.cz

SERAP KARA
zakladatelka Cacao Mama Earth School

Jsem Serap, cestovatelka, Earth speaker, léčitelka, studentka vnitřní zlaté cesty. Moje láska k rostlinám byla iniciována setkáním s Duchem Kakaa v roce 2011, které mě zavedlo na cestu studia posvátných rostlin. Poté následovalo intenzivní studium globálních zdrojů, energetického léčení a Zemí inspirované moudrosti napříč mnoha kulturami.

Mé medicínské srdce bije v rytmu s Matkou Zemí. Miluju vytváření jemně vyladěných léčivých zážitků, a asistovat tak lidem k propojení se s jejich vnitřním zlatem. Od založení školy “Cacao Mama Earth” jsem se stala učednicí, učím jsem se od rostlin, stromů a přírodních duchů a sdílím své postřehy v rituálně - vzdělávacích zkušenostech, které budou sloužit budoucím generacím. 

www.cacaomama.com