Caroline carey profile_

CAROLINE CAREY

lektorka Movement Medicine

“Mou vášní je objevování nevinnosti, která je mi známa jako vnitřní smysl, jako lidská a ne-lidská duše. Osvobození tanečníka v nás a nalezení naší pravdivé kreativity a identity… jsem fascinována zvířecím královstvím a používám tradičních šamanských technik pro propojení se světem a duší prvotního a nevinného.

 (Caroline Carey)

 

Caroline Carey je vášnivou  lektorkou a průvodkyní v oblasti tance a osobního rozvoje s více než 30ti letou zkušeností v oblasti léčení. Je akreditovanou lektorkou Movement Medicine a působí také jako šamanská léčitelka a průvodkyně. V roce 1999 absolvovala učitelský výcvik tance 5 rytmů u Gabrielle Roth. Poté se je její směřování propojilo se školou Movement Medicine, kde se podílí v úzké spolupráci s Ya'Acovem a Susannah Darling Khan na dalším směřování této školy, včetně mentorování nových lektorů. Oficiální web Caroline Carey: www.alchemyinmovement.com 

Alchymie pohybu: Svá studia a vlastní lektorskou práci propojila do “směsi” nazvané  Alchymie pohybu, která zahrnuje „tolik kreativity, kolik je to jen možné“, tanec, rituály, umění, práci  ženami, čas v přírodním světě, a kreativní “ rituály průchodu”. Nalezení duše, rituály a šamanské cesty jsou nástroje, které Caroline kombinuje s praxí Movement Medicine.

Knihy: Caroline je také plodnou spisovatelkou, její  prvotina „Ms’Guided Angel“, inspirativní a strhující autobigrafický příběh, cesta od zneužívání a rozbitých vztahů k mateřství a šesti krásným dětem, tanci a léčení druhých vyšla v roce 2010.  Linka autobiografického vyprávění  pokračuje v  “Reclaimed Innocence”. Svou poezii a kratší prózy vydala v knize “SHE has a Voice’ ( 2013) , sprpnu 2017 vychází český překlad její poslední knihy "Kruh, oheň a Fénix"(nakl. Maitrea).

nadcházející akce s Caroline Carey:

 

Kruh, oheň a fénix - křest knihy a vyprávění
Alchymie Pohybu- večerní taneční workshop
Medicínské orákulum - pobytový workshop v přírodě

Ohlasy účastníků

„Caroline je hravá dívka, uzemněná matka, kouzelnice, zřídkakdy se člověk setká s takovou škálou ženských archetypů, které jsou tak umně obejmuty …. a je babičkou!“

~ Dawn Morgan (lektorka 5rytmů)

"Když tančím s Movement Medicine, pokaždé cítím tu úžasnou medicínu, která mi jde až pod kůži, přímo do Bytí. Tanec mě opět postavil na nohy, zpět do mého středu… Tanečnice ve mně cítí, vidí a následuje svou cestu jasně, pevně. S každým pohybem přestříhávám nitky k věcem, které mi neslouží… Cítím úlevu, otevírám nový prostor a zažehuji novou jiskru v každé buňce, díky Caroline! "

~ Zuzana Šubrtová

“Jemná moudrost Caroline prostupuje jejími lekcemi a poskytuje vzácné a lákavé pozvání do prostoru hluboké a nádherné meditace”

~ Angie Kotler

Po taneční dílně s Caroline jsem jiná, nová, transformovaná a přitom vnímám, že je to pouhý začátek toho všeho nového, co je pro mě utkáno. Jsem v srdci, harmonii a s velkou důvěrou v život i sama sebe v teď a tady vykonávám první krůček ke zhmotnění svého snu.

~ Anička

dokument o Caroline Carey

"Probuzení" - filmová báseň 

Kam dále pro informace a inspiraci?

ROZHOVOR

"Svého sny se nevzdávejte!" rozhovor
s Caroline Carey pro Magazín Maitrea

...

CO JE MOVEMENT MEDICINE?

Movement Medicine unikátně propojuje tanec, novodobý šamanismus, meditaci a konstelace...

...

BLOG CAROLINE CAREY

autorská tvorba, próza, poezie
blog Caroline Carey v angličtině

...